Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

aLbaChiCk 16-06-07 18:32

[IMG]http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.gif[/IMG]für egi

aLbaChiCk 16-06-07 18:32

[IMG]http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zc.gif[/IMG]

egi 16-06-07 18:33

[quote=aLbaChiCk][IMG]http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/kisses.gif[/IMG]für egi[/quote][IMG]http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/589806/2/istockphoto_589806_flaming_lips.jpg[/IMG]


wuiiiiiiiii wie suusssss, dankeeeeee

Zero Cool 16-06-07 20:27

[quote=aLbaChiCk][IMG]http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zc.gif[/IMG][/quote]Thx babe


je msu je msuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;)

Elina 17-06-07 16:09

[I][SIZE=2]Puthja eshte:dashuri, besnikeri,miqesi,pasion, adhurim dhe embelsi...[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Keshtu qe po ua dhuroje nga nje putje miqesore te gjitheve...:biggrin: [/SIZE][/I]

Virti 17-06-07 16:14

[quote=Elina][I][SIZE=2]Puthja eshte:dashuri, besnikeri,miqesi,pasion, adhurim dhe embelsi...[/SIZE][/I]

[I][SIZE=2]Keshtu qe po ua dhuroje nga nje putje miqesore te gjitheve...:biggrin: [/SIZE][/I][/quote]
[SIZE=2]ku mbeten: dashuria, besnikria, miqesia, pasioni, adhurimi dhe embelsia?![/SIZE] :eek: :biggrin:

Arkza 17-06-07 16:16

Un Mese Mirti askon !!!! se po me Fshihen Buzet qe i kam Lype me boj te pempe............:biggrin: :tongue:

Elina 17-06-07 16:17

[quote=Virti][SIZE=2]ku mbeten: dashuria, besnikria, miqesia, pasioni, adhurimi dhe embelsia?![/SIZE] :eek: :biggrin:[/quote]


[I][SIZE=2]Hahhahahhahah,,,,joooooooo nuk guxoj ashtu,,,se po shkon puna gjate pastaj...:biggrin: [/SIZE][/I]

Virti 17-06-07 16:20

[quote=Elina][I][SIZE=2]Hahhahahhahah,,,,joooooooo nuk guxoj ashtu,,,se po shkon puna gjate pastaj...:biggrin: [/SIZE][/I][/quote]
dmth zgjatet jeta... :biggrin:

Elina 17-06-07 16:38

[quote=Virti]dmth zgjatet jeta... :biggrin:[/quote]

Ashtu disi ....leje qe zgajtet jeta po edhe nuk plakesh lehte...:biggrin:

Virti 17-06-07 16:42

[quote=Elina]Ashtu disi ....leje qe zgajtet jeta po edhe nuk plakesh lehte...:biggrin:[/quote]
ani, kethehu dhe merri ato qe i pate harruar ma larte pra... hehe :biggrin:

Elina 17-06-07 16:43

[quote=Virti]ani, kethehu dhe merri ato qe i pate harruar ma larte pra... hehe :biggrin:[/quote]

Hahhahah,,,jooooooooo, se e marr karton te kuq menjehere...:biggrin:

Virti 17-06-07 16:44

[quote=Elina]Hahhahah,,,jooooooooo, se e marr karton te kuq menjehere...:biggrin:[/quote]
upsss dmth veē shkaku i kartonit te kuq aaaa?! :biggrin:

Elina 17-06-07 16:46

[quote=Virti]upsss dmth veē shkaku i kartonit te kuq aaaa?! :biggrin:[/quote]


Hahhaha, qyqyqyyq po normal hahahhahah(shaka):biggrin:

Virti 17-06-07 16:48

[quote=Elina]Hahhaha, qyqyqyyq po normal hahahhahah(shaka):biggrin:[/quote]
po ani de... edhe nese e merr s'behet nami! :cool:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.