Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

egi 18-06-07 18:33

[quote=Xuki]Heeee, unė jam 1 m 82 cm......nuk mundesh me mi mrri faqet me shkelėm qy!!

Egi....tė puthi pa zor, por me qejf! hihihi

Mpuuuuqqqq[/quote]


hhahah jo a, une jam si marimang hahahha kcej edhe deri te bjeshket e ftyres tende :tongue:

mpuq? qe bre nje te vogel se je simpatik nashta:biggrin:

Arkza 18-06-07 19:37

Ju Kisha Mpuqe pak por po tutna mos po ja u Ngjest Morrat se tash eshet Zesona e e tyreve Nxhet shume hihihihiih :biggrin:

Keshtu me mire Hiq askon spo e Mpuqi :tongue:

luckyman 19-06-07 00:07

Nje puthje per ate qe poston mbas meje.

KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

egi 19-06-07 00:19

ups..luckeyman e tash ?:tongue:

gazi-de 19-06-07 00:26

e kisha puth ndo kend po kom ngren huder e ...ahahahahahahaahah

Luana 19-06-07 19:22

Nji [IMG]http://www2.glitteryourway.com/img/glitteryourway-9c2e2d92.gif[/IMG] per ate qe hyn pas meje ....

vendasi 19-06-07 19:33

[quote=Luana]Nji [IMG]http://www2.glitteryourway.com/img/glitteryourway-9c2e2d92.gif[/IMG] per ate qe hyn pas meje ....[/quote]
Uppsssssss...um ra mu rendi ksaje here..:biggrin:

Luana 19-06-07 19:36

[quote=vendasi]Uppsssssss...um ra mu rendi ksaje here..:biggrin:[/quote]

Ani de , ishalla te japin vitamina se e di qe ke nevoj pak (hahahahahha)

vendasi 19-06-07 19:39

[quote=Luana]Ani de , ishalla te japin vitamina se e di qe ke nevoj pak (hahahahahha)[/quote]Ani se u myta tu hanger molla..e ndoshta kata jan vitamina ma te mir hahaaaaaaaaaa

Prishtinasja_ 20-06-07 00:05

Nje puthje per ate qe me respektojn dhe i respektoj ...[IMG]http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif[/IMG]

Murgesha 20-06-07 16:19

Njė mpuuuuuuuuuuuq virtual pėr Hasanin qė ma pėrkujtoi martesėn e dytė hahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaa

uliksi31 21-06-07 21:00

[quote=Murgesha]Njė mpuuuuuuuuuuuq virtual pėr Hasanin qė ma pėrkujtoi martesėn e dytė hahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaa[/quote]

Hajde Hasan edhe une te qafi qe na i prune kujtimet mrapa, Ty skish kush kah met ik pom doket. Ahahahahahaha

rilinda 21-06-07 22:15

[quote=Prishtinasja_]Nje puthje per ate qe me respektojn dhe i respektoj ...[IMG]http://smilie-land.de/t/i-l/kuss/kuss0002.gif[/IMG][/quote]

Tė falemnderit Prishtinase. Njė mpuq edhe nga unė pėr ty :biggrin:

luckyman 21-06-07 23:11

[quote=egi]ups..luckeyman e tash ?:tongue:[/quote]Merré frymé thellé njeher ,masandej te tregoj uné ēka me bo..! :tongue:

egi 22-06-07 01:20

[quote=luckyman]Merré frymé thellé njeher ,masandej te tregoj uné ēka me bo..! :tongue:[/quote]

haha ok
mora frym..kallxom tahs :tongue:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.