Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

K-man 20-11-06 21:05

[quote=Sy_kaltra]Sa mir , qysh po dini me puth kaq mir kshtu krejt anonim :biggrin:

Edhe un nje Puthje ati qe e duaaa :biggrin: edhe pse ai se din qe e du,,nga anonimja :tongue: [/quote]

une temes po ja jap prej s'largti, se e kam n'Kosove. E kur t'vjen koha me e pa apet...hmhmhmmmmm :wink:

Sy_kaltra 20-11-06 21:51

[quote=K-man]une temes po ja jap prej s'largti, se e kam n'Kosove. E kur t'vjen koha me e pa apet...hmhmhmmmmm :wink:[/quote]

qysh bre temes, po a spo sheh sa mileti ne tem po shkrun a :rolleyes: po dojkan me tu lig buzet tu qaf ahhahahahahhahah....( ishalla te vjen sa me pare qe te eshte e mundur ) :wink:

Sy_kaltra 20-11-06 21:53

[quote=Drinni]hahahaha. Hajt se nja si asnja. hahahaha mos u ban marak shum mi se te thashethemet jemi e i merr era :tongue:[/quote]

valla at putje qe e kom dhan ma heret , jo era po as tornado sun e merr qy :rolleyes: ahhahahahahahhahahahhaaaaa mos mi ban puthjet e mia azgjė :biggrin: :biggrin:

rafet llapjani 22-11-06 22:39

[B]Nje puthje per Sy_kaltren ,jo puthje tornado se po tutna sun i qinron por puthje qobanqe :biggrin: :smile: [/B]

Drinni 23-11-06 00:38

[QUOTE=Sy_kaltra]valla at putje qe e kom dhan ma heret , jo era po as tornado sun e merr qy :rolleyes: ahhahahahahahhahahahhaaaaa mos mi ban puthjet e mia azgjė :biggrin: :biggrin:[/QUOTE]

Ohhhhhhh! qysh se paskna pa unė kėtė puthje [B]TORNADO[/B].
Mbahu, Mbahu Drinn mos ke frik, ke pas vete ishullin [B]Antarktik[/B]

Sy_kaltra 24-11-06 10:17

[quote=rafet llapjani][B]Nje puthje per Sy_kaltren ,jo puthje tornado se po tutna sun i qinron por puthje qobanqe :biggrin: [/B][/quote]

:tongue: ahhahahahahha ahh mjeshtri llavabove :tongue:

Flm...:wink:

Sy_kaltra 24-11-06 10:18

[quote=Drinni]Ohhhhhhh! qysh se paskna pa unė kėtė puthje [B]TORNADO[/B].
Mbahu, Mbahu Drinn mos ke frik, ke pas vete ishullin [B]Antarktik[/B][/quote]


Mbahu Drinni mos ke frik,s`ėshtė si [COLOR=blue]TORNADO [/COLOR][COLOR=black]ne Amerik :biggrin: [/COLOR]

ARI_03 24-11-06 12:47

Nje puthje miqesore per ate qe me shkruajti per her te pare ne pv.
[IMG]http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif[/IMG]

~AmaZonA~ 26-11-06 12:06

[quote=ARI_03]Nje puthje miqesore per ate qe me shkruajti per her te pare ne pv.
[IMG]http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/speciale/kissingyou.gif[/IMG][/quote]
C'fare puthje miqsore te vshitira i paske hahahahahah kush ke ai/ajo qe e more see??? hahahhaahah

ARI_03 26-11-06 21:08

[quote=~AmaZonA~]C'fare puthje miqsore te vshitira i paske hahahahahah kush ke ai/ajo qe e more see??? hahahhaahah[/quote]

[B]Miqesia dhe puthja ne buze[/B], [B]hehe[/B]

Buzet jan nje zone shum sensibile dhe komunikative,dhe mendoj se buzet mund vlersojn shum me mire kotntaktet miqesore,,,,miqesia e mire njihet me mire me puthje te veshtira,,,
P.s.- Bazuar: ''miku/sha e mire njihet ne caste te veshtirra.....'':wink:

ninnela 27-11-06 16:55

[B][I]Nje puthje per ate qe hyn pas meje [/I][/B]

Manqa 27-11-06 17:43

[I][SIZE=3]Hemmmmmmmmmmmmmm po e ebel qenke e vazhdoj ket puthje te embel:rolleyes: [/SIZE][/I]

ARI_03 30-11-06 15:33

[quote=Manqa][I][SIZE=3]Hemmmmmmmmmmmmmm po e ebel qenke e vazhdoj ket puthje te embel:rolleyes: [/SIZE][/I][/quote]
Besoj se ke deshire te vazhdosh me ndonje te gjinis se kundert,!!!te pakten keshtu mendoj, se edhe nese hyj mbas,nuk vlen per mua postimi me lart,, hahahaha...

Kurse tani nje puthje prej se largu vazhdoj te ajo qe e pret, miqesisht....:wink:

selvija 30-11-06 16:06

[quote=ARI_03]Besoj se ke deshire te vazhdosh me ndonje te gjinis se kundert,!!!te pakten keshtu mendoj, se edhe nese hyj mbas,nuk vlen per mua postimi me lart,, hahahaha...

Kurse tani nje puthje prej se largu vazhdoj te ajo qe e pret, miqesisht....:wink:[/quote][FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=magenta]HEEEE.....:biggrin: :wink: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

ARI_03 30-11-06 16:22

[quote=selvija][FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=magenta]HEEEE.....:biggrin: :wink: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B][I]Se besoja se ty e prisje,,,,,,hehe....:biggrin: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.