Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Nj Puthje pr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

Oltiana1 30-10-12 11:45

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=~AnnA~;2254314]atehere mos u ndal shume tek une, se paske edhe shume pas meje :)

Nje puthje per
eminen
Olti
Idila
vjeshta
ssara
elina
yan yan (kinezka e vogel qe ka humb krejt) :)
Albonita
Qika
daden Urate
Rozi
Diana
Alimen :)
romansa
desert
luana
Shqiptarja e turqise
penelope(se e kam shume xhan)
DoGzona...[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][SIZE=3]AnnA , falemnderit .[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]T kam mike pr qejfi , t prqafoj nga larg .:)[/SIZE]

Hajra 30-10-12 11:49

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
....ehh,,sa mire te te puthe dikush, hmm..:rolleyes:

Oqeani 30-10-12 13:01

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Hajra;2255450]....ehh,,sa mire te te puthe dikush, hmm..:rolleyes:[/QUOTE]Sikurse Zana_Ch - Kalimerkin :)


Vallahe Hajro u mbyta tuj nderru parfumet, e hi nuk po ncuk askushi :(

Dardanesha 30-10-12 13:03

Re: Titulli: Nj Puthje pr.......
 
1 Bashkangjit/je
[QUOTE=Hajra;2255450]....ehh,,sa mire te te puthe dikush, hmm..:rolleyes:[/QUOTE]

:smile: qe ty nje friendly kiss ...

Qika^Me^Kule 30-10-12 15:15

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=~AnnA~;2254314]atehere mos u ndal shume tek une, se paske edhe shume pas meje :)

Nje puthje per
eminen
Olti
Idila
vjeshta
ssara
elina
yan yan (kinezka e vogel qe ka humb krejt) :)
Albonita
[I][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=red][B]Qika[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
daden Urate
Rozi
Diana
Alimen :)
romansa
desert
luana
Shqiptarja e turqise
penelope(se e kam shume xhan)
DoGzona...[/QUOTE]


[I][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=black]Eeeeeeeeeeeeee Anna e din ti se edhe une te percafoj fort e fort..... :biggrin:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Century Gothic][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Century Gothic][SIZE=3]P/s. Ok qe edhe nje pucc per Ty......... seni keq.... :tongue:[/SIZE][/FONT][/I]

valiii 30-10-12 16:02

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
kush po shkep kissa ksajde met liren ejjjj...

Alima 30-10-12 16:10

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=valiii;2255534]kush po shkep kissa ksajde met liren ejjjj...[/QUOTE]

...

Per qe s'erdhe edhe nje puthje me ja dhane pos kenges, mend se bana : )))

.

Qika^Me^Kule 30-10-12 16:28

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Alima;2255539]...

Per qe s'erdhe edhe nje puthje me ja dhane pos kenges, mend se bana : )))

.[/QUOTE]


[I][SIZE=3]Valla bre Alime boll e keqe jeeee hgaghagahaa haa haa[/SIZE][/I]
[I][SIZE=3][/SIZE][/I]
[QUOTE=valiii;2255534]kush po shkep kissa ksajde met liren ejjjj...[/QUOTE]

[I][SIZE=3]Valii beso mendova mos po jep edhe mpouq sikur kenge tybe erdha me poa se kujte helbete[/SIZE][/I] :tongue:

Hajra 30-10-12 17:07

Titulli: Re: Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Dardanesha;2255469]:smile: qe ty nje friendly kiss ...[/QUOTE]

....qy qy, ani me ka puthe frendly kiss edhe s ka tregu hiq,:biggrin:

Fylymy e nderuar, cfar zemre bujare,

Hajra 30-10-12 17:30

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Oqeani;2255468]Sikurse Zana_Ch - Kalimerkin :)


Vallahe Hajro u mbyta tuj nderru parfumet, e hi nuk po ncuk askushi :([/QUOTE]


....ketu paske gabu ti Oqean, une nuk qes parfum fare se e kam pa me shume po ju pelqen aroma ime,:tongue:

ngoje ti mikun hiq parfum vetem desoderant te lehte,:wink:

Dardanesha 30-10-12 21:12

Re: Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Oqeani;2255468]Sikurse Zana_Ch - Kalimerkin :)


Vallahe Hajro u mbyta tuj nderru parfumet, e hi nuk po ncuk askushi :([/QUOTE]

Ha ha ha Oqean ja paske bo ti si njana qe qitke parfum kur dojke me dal n foto, nejse :biggrin:,

te pershendes e klm...

Oqeani 30-10-12 21:18

Titulli: Re: Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Dardanesha;2255655]Ha ha ha Oqean ja paske bo ti si njana qe qitke parfum kur dojke me dal n foto, nejse :biggrin:,

te pershendes e klm...[/QUOTE]Boll po e shuki cigaren kur po foli ne tel... mos teme shohin se jam duahnxhi :( Asi po e mshehi Jupilerin :) )


Kalo vizllushushem dhe ti :)

natyra 31-10-12 02:38

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[I][SIZE="2"][COLOR="Blue"][B][I]Puthja ime per sonte eshte e veqant!..nga Virtualiteti/dedikuar Nipit tim/te voglit Princ.. :)<3>
[/I][/B][/COLOR]
[url]http://co108w.col108.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=0&messageId=1c613265-22f6-11e2-a474-002264c28070&Aux=810|0|8CF851A044DA2D0||0|0|0|0||&cid=ea1a9e47d929f4b7&maxwidth=220&maxheight=160&size=Att&blob=MHwzNTU4Ml81MDg5NTA0MTI0NjgxOTBfMTc4NjYxNDAzNV9uIFByaW5jaSB2b2dlbCBHaW1pIHBlciBIYWxsb3Zpbi5qcGd8aW1hZ2UvanBlZw_3d_3d[/url]


[B]/EXSTRA [/B]:smile:
....Nga [COLOR="DarkRed"][B][I]*zeme e gjyshes*3>[/I][/B][/COLOR] per mungesen e tij qe se kam par (prej dje) ne Ekranin.net..ne anketh per te dhe 2 prinderit e tij te dashur....e kur vetem permes Kandilave/Qirinjesh! mund ti shef sonte ai..:frown: Si munges e rrymes se goditur nga [B][I]Hurragani"Sandy"[/I][/B] qe perfshiu "stuhi me shi" zemren e [B][I]"QYTETIT te NJUJORKUT"[/I][/B]mbi 30/milion [B]BANORVE [/B]te saj/te perzier nga gjitha Nacionalitete te botes....e kur ne mes te tyre dhe ni numer i konsiderushem/[B]Shqiptar...[/B]qe ka zgjuar panik/anketh per familjet/aferm e tyre/ ku do ne Diaspor/dhe trevat shqiptare!!!
[/I]
[B]Andaj Uroi qe Zoti ti shpeto nga stuhi e Hurraganit"Sandy"qe te gjithe....[/B][/I]

[COLOR="DarkRed"][B][I]E veqmas,BOTEN TIME/PRINC..:smile: cili me jep gjalleri..me te qeshurat e tij....te ngjashem ne foto[/I][/B][/COLOR]:tongue:[/SIZE]
[COLOR="DarkRed"][B][I][/I][/B][/COLOR]

[COLOR="Purple"][B][I]Te te puthh me andje gjyshe/Natyra..paq nje nat te rehatshme/embel gjum:smile:[/I][/B][/COLOR]<3>

Bona-us 01-11-12 11:39

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
Hajren :wink: edhe Albasoft :wink:

AlbaSoft 01-11-12 11:56

Titulli: Nj Puthje pr.......
 
[QUOTE=Bona-us;2256197]Hajren :wink: edhe Albasoft :wink:[/QUOTE]
ANi ani flm vetem se dije qe un ta sgjati buzen si lastik.


Te gjitha koht jan n GMT +1. Ora tani sht 02:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.