Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

e_martumja 24-03-07 18:52

giovanni dhe Rilinda pee hajr ju koft gripi im ahhhaha


Flm per kisss :biggrin:

rilinda 24-03-07 18:53

o e din ky qe se tradhtoj e nuk osht xheloz :D:D:D boll po mundohna me bo pak po kot :S:S:P

Albanian eX|PerT 24-03-07 18:53

[quote=rilinda]a e keni pa atje te LETERSIA qysh ka nis mi shkru faqet e ditarit t'vet, e emni jem po ja stolis ditarin ktij.:P shum u dashuru ky djal valla. edhe un qashtu jam veq spo shprehna shum :P:D[/quote]
[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Po shpirti im[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]me pasion[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]e dashuri subtile[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe rrjedh nga qellimi fisnik[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ato fjale ti shkruaj vetem ty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ngase ne ty kam gjet[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]prehjen e dashurise se realte[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]dhe si te tille te dua shume[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]sa te jetoje ne kete bote[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]s'te harroj kurre,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]mbase ke shtruar rrenje ne zemren time[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]oj e dashura ime,...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Edhe pse ti dashurijen tone po e mban fshehte[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]une nuk mundem,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]mbase shpirti im po influencon[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe fjalet ti nxjerr ne hapesire[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3] e ti sheh cdo njeri [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]e ta kuptoje, se si duhet nje njeri,...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]nuk e ke iden e dashur sa te dua...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]prandaj ti je vetem per mua.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]te dua, te dua, te dua[/SIZE][/FONT][/CENTER]

rilinda 24-03-07 18:55

[quote=e_martumja]giovanni dhe Rilinda pee hajr ju koft gripi im ahhhaha


Flm per kisss :biggrin:[/quote]

ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.

e_martumja 24-03-07 18:57

[quote=rilinda]ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.[/quote] aiii qe sma nin hiq veq le te largohet nga meje ahahhaha

rilinda 24-03-07 18:58

[quote=Albanian eX|PerT][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Po shpirti im[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]me pasion[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]e dashuri subtile[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe rrjedh nga qellimi fisnik[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ato fjale ti shkruaj vetem ty[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ngase ne ty kam gjet[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]prehjen e dashurise se realte[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]dhe si te tille te dua shume[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]sa te jetoje ne kete bote[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]s'te harroj kurre,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]mbase ke shtruar rrenje ne zemren time[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]oj e dashura ime,...[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Edhe pse ti dashurijen tone po e mban fshehte[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]une nuk mundem,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]mbase shpirti im po influencon[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe fjalet ti nxjerr ne hapesire[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]e ti sheh cdo njeri [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]e ta kuptoje, se si duhet nje njeri,...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]nuk e ke iden e dashur sa te dua...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]prandaj ti je vetem per mua.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]te dua, te dua, te dua[/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]

a ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D

gazi-de 24-03-07 18:58

[QUOTE=rilinda]ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.[/QUOTE]
jo ishalla mu jo se mrena muj dy gripa i kame pase....

po asej te e_martumja,ajo veq sherr eshte...

Albanian eX|PerT 24-03-07 18:59

[quote=rilinda]ishalla nuk ma ke ngjit se tash un ju ngjes ktyne tjerve e paska mu shkep gripi n'krejt dardaninė.[/quote]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Une edhe gripin prej teje e dua, e dashura ime![/SIZE][/FONT]

gazi-de 24-03-07 19:00

[QUOTE=rilinda]a ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D[/QUOTE]
o nuke kame qfare do vllaqko nue jo...po po ngutet nga nje here se..
edhe une po mundohem ta kshilloj po nuke po me ngone se.....hghghghg

Albanian eX|PerT 24-03-07 19:04

[quote=rilinda]a ju thash qe shumė u dashuru ky? Lumja un per kta. o qfar ndjenje e mir kur e din qe t'don dikush, edhe kur e din qe edhe ti dashurine qe e ke per te nuk t'shkon huq :D:D:D[/quote]
[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Po e dashura ime,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]dashurija yne po kurorizohet me bashkimin tone[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]kete po e shohin te gjithe[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]mbase edhe kane pritur nje gje te tille[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ngase lumturija ne fytyrat tona eshte shfaqur[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe ne takimin tone te pare[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]kur une te shpalla dashuri e ti me pranove,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]oh sa i lumtur qe jam e dashur me ty,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ja kesaj i thone dashuri ju deshironi te dini c'eshte...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]te dua, te dua, te dua, ti po e zbukuron kete kapitull te jetes sime, e dashur![/SIZE][/FONT][/CENTER]

Albanian eX|PerT 24-03-07 19:08

[quote=gazi-de]o nuke kame qfare do vllaqko nue jo...po po ngutet nga nje here se..
edhe une po mundohem ta kshilloj po nuke po me ngone se.....hghghghg[/quote]
[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Po vllaqko, une u nguta me dashurijen time,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]sepse e pash qe ne shiqimin e pare se ajo eshe per mua,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]rilinda pushtoi pasion tim,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]porse nuk mund te e harroj[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ajo ka zer vend ne zemren time,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]ajo eshte lumturija ime,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]une jam per te, e ajo eshe per mua,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]prandaj sot jemi te bashkuar![/SIZE][/FONT][/CENTER]

ARI_03 24-03-07 19:20

[CENTER][IMG]http://www.catmori.de/gruesse/sonstige4.gif[/IMG]
[/CENTER]

Albanian eX|PerT 24-03-07 19:20

Nje puthje per rilinden, loqken time, mpuuuuuuuuuq!:smile:

rilinda 24-03-07 19:26

[quote=ARI_03][CENTER][IMG]http://www.catmori.de/gruesse/sonstige4.gif[/IMG]

[/CENTER]
[/quote]

Pėr kon kjo?

rilinda 24-03-07 19:29

[quote=Albanian eX|PerT]Nje puthje per rilinden, loqken time, mpuuuuuuuuuq!:smile:[/quote]


ooo m'myyyyyyyteeeee :D:D:D


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.