Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

Zana_ch 09-10-06 19:06

[QUOTE=Murgesha]Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue: [/QUOTE]hehehe ......ka deshtun zoti se nuk me ka lan aq te vogel hihihiiiiii

hey vendas nese je ma i madh se 1.68 hmmmmm .......... por un kam nje mundesi se mundem me perdor take dhe do ngritem edhe pak dhe shpresoi se te mbrrie ne ball........e nese jo ateher ta fussss nje grusht dhe dingaaaaaappppppp per toke dhe u kry punaaaaaaa :eek::eek:

vendasi 10-10-06 00:54

[quote=Zana_ch]hehehe ......ka deshtun zoti se nuk me ka lan aq te vogel hihihiiiiii

hey vendas nese je ma i madh se 1.68 hmmmmm .......... por un kam nje mundesi se mundem me perdor take dhe do ngritem edhe pak dhe shpresoi se te mbrrie ne ball........e nese jo ateher ta fussss nje grusht dhe dingaaaaaappppppp per toke dhe u kry punaaaaaaa :eek::eek:[/quot[B]hahahaaaa...1.68?shtoja edhe nja 12cm po nejse..se per zonjen edhe gjunjezohem me deshire...:smile: :wink: [/B]

GjIlAnAsI_cSi 10-10-06 21:41

Nje puthje per at qe shkruan tani mbas mua :P

Ishalla qellon femer loool..

Ju djemt duroni deri sa te shkruan noj femer.. pls.,

uck_aksh 10-10-06 23:22

[B]valla gjilanas te ka ra reni mem puth mu hahhahahaha ani qfar hakubeti jam mezvet per ty [/B]

[B]valla un me puth spo guxoj kerkujt mi than se mos po me idhnohet gruja e tana mezvet per mu[/B]
[IMG]http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/aawedding_kiss.gif[/IMG]

Agroni22 11-10-06 22:54

nje puthje qisaj VALDRINES se ajo me shkelma e une po ja ktheje me puthjeeee

vendasi 29-10-06 01:23

Nje puthje per Delen...:biggrin:

Murgesha 29-10-06 11:21

A po jep kush puthje sot?

Dea_A 29-10-06 11:38

[quote=Murgesha]A po jep kush puthje sot?[/quote]
Une nje per ty !
(si kthjellim per naten e rende ne podrum) :tongue:

~AmaZonA~ 29-10-06 12:45

[IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gif[/IMG][B]Per Dea_ :smile: [/B]

Dea_A 29-10-06 12:55

[quote=~AmaZonA~][IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gif[/IMG][B]Per Dea_ :smile: [/B][/quote]


hahahahhahaha o falemnderit oj kaltrusheeeeeeee
edhe une ty ne paqe si motra motres hahahhahah
gjithe te mirat (me gezove ) :smile:

vendasi 29-10-06 13:06

Nje puthje Dea-as ne faqe..nga respekti..qe kam per te..:smile: :biggrin:

Dea_A 29-10-06 13:09

[quote=vendasi]Nje puthje Dea-as ne faqe..nga respekti..qe kam per te..[/quote]
lol: mos se me kuqe o Vendasi :biggrin: ,te falemnderit :smile:
e une ja dhash sot Murgeshes e Amazones e spo shkep me shumece hahaahha
(gjithqka qe vjen ngadal eshte me e qendrueshme ) :wink:

vendasi 29-10-06 13:13

:smile: [quote=Dea_]lol: mos se me kuqe o Vendasi :biggrin: ,te falemnderit
e une ja dhash sot Murgeshes e Amazones e spo shkep me shumece hahaahha
(gjithqka qe vjen ngadal eshte me e qendrueshme ) :wink:[/quote]
Nder, per fjalet e qelluara,mpuqqq edhe ne tjetren faqe..valla edhe Murgesha ma ka borgj nje mpuqq haha:smile: (ne faqe kuptohet)

Dea_A 29-10-06 13:14

[quote=vendasi]:smile:
Nder, per fjalet e qelluara,mpuqqq edhe ne tjetren faqe..valla edhe Murgesha ma ka borgj nje mpuqq haha:smile: (ne faqe kuptohet)[/quote]
nder qe spo e respekton fjalen time te qelluar hahahah ja nise edhe tjetres menjeher hahahhaha

te pershendes :smile:

Savior 30-10-06 04:25

[SIZE=2]Nje puthje per Dea, Zana_ch dhe Murgeshen, bile puthje shume te embel.[/SIZE]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.