Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Hapėsirė filozofike-psikologjike (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Thėnie filozofike. (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13185)

Agolli 02-03-07 21:28

Besoni njeriut qe punon e vepron drejte dhe jo atij, qe tere jeten vetem flet per te drejten.
[RIGHT][U]Gjyshja:biggrin:[/U] [/RIGHT]

rilinda 02-03-07 21:31

Koha e pėrshtatshme pėr ta riparuar ēatinė ėshtė kur dielli ndriqon.
[B]- JOHN.F.KENNEDY –[/B]

Agolli 02-03-07 21:34

Nese intriganteve, hipokriteve u behsh ure, ata ndalen mbi ty dhe te bejne vend pushimi dhe argetimi.
[RIGHT][U] daja ime :tongue:[/U]
[/RIGHT]

ARI_03 02-03-07 21:38

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mund tė kesh shumė gjėra ne dorė, pa patur asgjė ne kokė.[/SIZE][/FONT]
[U] Autori nė drejtim tė panjohur[/U]:biggrin:

rilinda 02-03-07 21:38

Njihi vlerat e vėrteta tė kohės; rrėmbeji, kapi dhe kėnaqu nė ēdo moment tė saj. Jo plogėshti, jo dembeli, jo vonesė; kurr mos e lejo veten tė mendosh se ēka ke mundur tė bėsh dje.
[B]- LORD CHESTERFIELD-[/B]

Agolli 02-03-07 22:02

Njerezit qe presin t'iu pikoje lumturia nga qielli, as ne enderr nuk takohen me te.
[RIGHT][U]tezja :tongue:[/U] [/RIGHT]

rilinda 02-03-07 22:09

Nėse rasti nuk tė troket, atėherė ndėrtoje njė derė.
[B]- Milton Berle -[/B]

ssara 02-03-07 22:14

Talenti ben cfare mundet, gjeniu ben cfare duhet..
Edward George Bulwer

rilinda 02-03-07 22:25

Dituria flet kurse urtėsia dėgjon.
[B]-M.Rangarao –[/B]

Agolli 02-03-07 23:11

Fytyren tende mund ta mbash pasqyre vete, ose mund ta ndyejsh vete........

falma_lotin 02-03-07 23:46

[SIZE=2] Bej te mirat e debo te keqijat. Beji mire ati qe te ben keq e mos vetem atij qe te ben mire .[/SIZE]

rilinda 03-03-07 01:16

Njė plan i mirė sot ėshtė mė i mirė se njė plan perfekt nesėr!
[B]-General George S. Patton-[/B]

Pupi 03-03-07 12:28

njeher vjen [B]vera[/B] kah [B]dera.[/B]

rilinda 03-03-07 13:15

Kurr mos e merr jetėn seriozisht sepse ti nuk mund tė dalėsh kurr i gjallė nga ajo.
[B]-Bugs Bunny-[/B]

ssara 03-03-07 20:35

Dhimbja eshte ndihmese e krijimit.
Bloy


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.