Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

King_Gentius 17-03-07 15:56

[quote=Reana]:tongue: :biggrin: :cool:
Nuk e paskam verejtur kete postim me pare!!!
na trego se a te pelqeu filmi?[/quote]
Ato monstrat alla-holliwood ja kishin fut kot po cdo gje tjeter ishte krejt superbe, si nga rrjedhja e ngjarjeve qe te mbante cdo moment te interesuar te filmi, ashtu edhe skenat e betejave. :biggrin:

Reana 18-03-07 17:21

[quote=King_Gentius]Ato monstrat alla-holliwood ja kishin fut kot po cdo gje tjeter ishte krejt superbe, si nga rrjedhja e ngjarjeve qe te mbante cdo moment te interesuar te filmi, ashtu edhe skenat e betejave. :biggrin:[/quote]

Monstrumet e inspiruara si duket nga shkrimet e Homerit, dhe nga legjendat ne "1001 nete":biggrin: . Por nuk besoj qe i humbin vleren gje filmit, por megjithate historikisht, kjo eshte nder betejat me te rendesishme per civilizimin Evropian.

Giovanni 19-03-07 18:50

L' ultimo bacio

[IMG]http://www.akuma.de/cover/180x180/4029758631027.jpg[/IMG]

eurostar 21-03-07 17:19

[IMG]http://www.screenshot-online.com/uploads/pics/lord-of-war-plakat-300.jpg[/IMG]Ky eshte filmi qe e kam shikuar njekohesisht edhe e preferoj qe ta shikoni.
Ciao;eurostar

DEA 21-03-07 17:43

[IMG]http://herevelazim.wordpress.com/files/2006/09/rocky6_filmes_2006_img_poster.jpg[/IMG]

Giovanni 21-03-07 23:26

[IMG]http://images.amazon.com/images/P/B000GG4XJC.01.LZZZZZZZ.jpg[/IMG]


Film shume i bukur.

eurostar 22-03-07 01:34

[IMG]http://static.twoday.net/livingintersex/images/saw1.jpg[/IMG]

Pjesa e Pare

eurostar 22-03-07 01:37

[IMG]http://ec1.images-amazon.com/images/P/B000GB725Y.01._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg[/IMG]

dr1ta 24-03-07 01:17

[IMG]http://www.filmweb.no/bilder/multimedia/archive/00110/Plakat_-_Blodsb_nd_110479c.jpg[/IMG]Film shqip-norvegjsisht

LABI 24-03-07 13:15

Filmin e fundit qe kam pare eshte nje komedi.


LITTLE MAN

vjeshta 29-03-07 13:38

Kodi i Da Vinqit.

vjeshta 29-03-07 22:38

Sonte ........La Mummia ....

eurostar 31-03-07 02:28

[IMG]http://islammedia.free.fr/image/affiche_film.jpg[/IMG]

Elina 01-04-07 17:08

Filmin e fundit qe e kam pa ishte Wrong turn,me Eliza dushkun.

Per bese ethet ne bark me kan hi. Zakonisht nuk shikoj kesi filma se jam frigacake e madhe,po dikur me ardhe inat me e lan ne gjysme.

Linka_pz 03-04-07 10:29

Filmi i fundit qe kam pare eshte

King Kong Verzioni i ri


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.