Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

Dardanesha 28-07-13 15:02

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
1 Bashkangjit/je
The call

[ATTACH]2295[/ATTACH]

DEA 31-07-13 20:24

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[YOUTUBE]3BUPGsFD4-U[/YOUTUBE]

"Mein Name ist Khan und ich bin kein Terrorist."

Blodahh 14-10-13 22:54

Filmi I fundit qe keni pare?
 
Cili eshte filmi i fundit qe keni pare? Pse ju ka pelqyer? Shprehni me poshte komentet tuaja:

Une sapo shikova filmin Olympus Has Fallen, mjaft i mire.


**P.S..:: Nuk dini ku te shikoni filma me titra shqip, ndjekeni vegezen me poshte :[URL="e kemi nje teme te tille"] filma me titra shqip[/URL]

Marsw 21-06-14 23:31

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
sapo shikova [URL="http://sheqeri.com/rob-the-mob-2014/"]Rob The Mob (2014) Me titra shqip [/URL] film i bazuar ne histori te vertete shume i bukur !

Dardanesha 09-03-17 10:20

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Fifty shades darker :tongue:

Harisi 11-02-19 18:54

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[url]https://m.youtube.com/watch?v=Lkvyn3t5sWU[/url]

e_martumja 14-02-19 22:54

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Seven sisters

Dardan Kastrati 17-02-19 17:52

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[QUOTE=e_martumja;2299517]Seven sisters[/QUOTE]
E hėna, E martė, E merkure , E enjtė , E premte, E shtunė dhe ........


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.