Shiko Postimin Tek
Vjetėr 27-02-20, 12:14   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 23
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Maska dhe koronavirusi

Tashme koronavirusi ėshtė njė kėrcėnim serioz edhe pėr Shqipėrinė. Urojmė qė virusi tė mos infektojė shqiptarėt, por me sa duket mundėsitė janė tė pakta. Prandaj ajo qė duhet bėrė ėshtė qė tė merren masat e duhura pėr t’u mbrojtur nga koronavirusi. Ideja e parė qė na shkon nėpėr mend pėr mbrojtje nga virusi ėshtė maska. Sipas artikullit A na mbrojne maskat nga koronavirusi referohet se maskat nuk jane edhe aq te efektshme. ju si mendoni?


__________________
www.dietat.info

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Poshnjari : 27-02-20 nė 12:23
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante