Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-01-05, 20:28   #8
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim

qy qy a ti koke DARDHA ? bash nire se erdhe,
dhe mire se me qete mu!! :lol: :lol: :lol:
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė