Shiko Postimin Tek
Vjetėr 31-03-13, 19:15   #4
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Per shum mote pashket!

Ni Urim i tille vjen dhe nga ana ime/ perkrahe kesaj feste Pashket ndaj antarve me perkatesi te fes Katolike/(ku dhe te paret e mi jo large ishin ne kete fe.)gje qe asnihere nuk me ka pengua per ni Urim ndaj gjithe atyre shqiptarve qe festoin keto dite .Duke ju deshirua shendet dhe gjitha te mirat familjare...

"Njiherit shfrytezoi rastin nese me lejohet per ni Urim me te perkushtuar Njeriut me te ngusht Familjar/Zef Marku&Files(gruas tij)nga/Gjakova.dhe mbare antarve te tyre...Kosove/Zvicerr.."Ne munges te cel qe nuk me ben lidhja,per tua then me fjale te pakten/mu permes telave Ajrore/te mila kilometrav...

E veqmas per antaret e FD/Jana&Albonita..

qdo te mire

Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 31-03-13 nė 19:17
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė