Shiko Postimin Tek
Vjetėr 09-06-19, 00:51   #3511
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,530
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

anglo amerika gaboj gjat historise dhe nuk i ndohmoj gjermanise per shkatrrimin perfundimtar te rusise , rusia nuk do te duhej te mbetej shtet ne asnje menyre per veq nje teritor i kontrolluar nga anglo amerikanet nga ghjermanet nga shqiptaret dhe e ardhmja ebotes do ishte shum me e mire .rusia nuk duhet te mbetet as kurfar faktori ne bote as nuk duhej te ishte fare e forumuar si shtgtet , per veq s e nje teritor manovrash pe r baza amerikane angleze shqiptare
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante