Shiko Postimin Tek
Vjetėr 10-06-19, 12:02   #3519
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,520
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

nuk ka ma i poshter se ai e ata klanegji pisa te poshter te cilet dikure as q e guxonin te permendin emrin as fjalen atdhe , disa spiunonin e disa as qe donin te dinin se qka do te thto fjala atdhe -ishin miq ekumbar te msheft te serbise ,fjala atdhe ata nuk dini n a s fjala toke e te parve ata ishin dyftyrsha e as familjet e tyre kurr s kan qene patriotike
esht rrene kjo q e sot ata e shesin pordhe e tradhti nepe r media pa pike ftyre
manjak dhe ne kete menyre ata e shiten veriun e koosves me marrveshje sekrete me shkiet ne bashkpunim
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė