Tema: Lajmerim
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 03-04-11, 03:07   #41
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Re: Lajmerim

Ngushllimet e mia per familjen Lajqi..

Met vertet jam i shokuar shume do me mungosh mua shume personalisht dhe forumit dardania poashtu

Te qoft dheu i leht .....
__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė