Shiko Postimin Tek
Vjetėr 06-10-04, 12:32   #1
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Bisedojmė me vargje!!!

Nga kahja qė mori tema e poezisė pėr forumin dhe forumistat, pas njė vargėnimi qė bėra, m'u duk e nevojshme dhe shumė e frytshme njė temė qė do tė mprehte sensin e tė shkruarit dhe te komunikuarit pėrmes bisedės sė vargėnuar.

Po deshet ta provoni
Ejani dhe mos nguroni
Se poetė mund tė bėheni!


__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante