Shiko Postimin Tek
Vjetėr 08-02-13, 09:27   #2265
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

Tani Mercedes benzi kerkon para per modele te reja dhe per te lene larg marken audi e cila e rrezikon mercedes benzi flet per poltikene tregun dhe po mundohet te ofron financime per blersit me ble ku blersi mundet me ble makina me kredi ne kamate zero perqind
dmth financim pa kamate kurfare dhe poltika e modele ve te reja para shihet ne vitet q e vijne
e benzit per te dalluar nga modelet dhe kualiteti ne konkurencen dhe ne politiken etregut te
shitjeve per ti ikur konkurentve por te shohim se qka sjell ky ndryshim i tyre ne garat qe po behen
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė