Shiko Postimin Tek
Vjetėr 05-10-14, 18:14   #3
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kongresi i Manastirit

Nga Akademia e Shkencave dhe Arteve Austriake, lajmėrohet se ėshtė gjetur njė libėr nė gjuhėn shqipe, i datuar mė herėt se Meshari.

Me kėtė po vėrtetohet dita ditės se gjuha shqipe ėshtė njė ndėr gjuhėt e para tė planetit Tokė, por qė hienat gjithmonė kanė luftuar ta ērrėnjosin dhe fshehin.


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė