Shiko Postimin Tek
Vjetėr 19-01-21, 09:06   #1
power8
 
Avatari i power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 335
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Analiza e IFIMES: Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės

Analiza e IFIMES : Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės

MĖ: 19 JANAR 2021


2 spijunat serbofile : edi kristaq drogirashi dhe enver hoxha (minoritar jevg i pdk)


Instituti Ndėrkombėtar pėr Studimet e Lindjes sė Mesme dhe Ballkanit (IFIMES) nė Ljubjanė, Slloveni, rregullisht analizon zhvillimet nė Lindjen e Mesme, Ballkan dhe nė botė. IFIMES ka analizuar situatėn aktuale politike nė Kosovė nė kontekstin e zgjedhjeve tė parakohshme parlamentare, tė cilat do tė zhvillohen mė 14 shkurt 2021....
-----
https://www.botasot.info/aktuale-laj...re-te-kosoves/


__________________
Njeri pa firmė !

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga power8 : 19-01-21 nė 09:07
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante