Shiko Postimin Tek
Vjetėr 12-02-21, 23:58   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 28
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Signal trendi i kohes

Signal ėshtė njė shėrbim i cili dėrgon dhe merre mesazhesh tė shifruara. Ky aplikacion u krijua nga Signal Foundation dhe Signal Messenger LLC nė vitin 2014. Si fillim Signal u krijua pėr shkėmbimin e mesazheve tekst, zė, imazhe dhe video pėr aparatet telefonike iPhone dhe Android. Mė 2015 lėshuan Signal si njė Chrome app dhe njė muaj mė vonė krijuan program pėr kompjuterė me sistem operativ Windows dhe Mac. Nė Tetor tė 2017 u krijua edhe pėr sistemin operativ Linux. Kjo ėshtė me pakė fjalė fillimi i Signal.
Lexoni artikull e plote pse Signal__________________
https://sq.siteluka.com
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante