Tema: Lajmerim
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-08-11, 18:30   #124
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushellime me te sinqerta per familjen i dashuri juaj ka qen nje patriot i vertet nje zoteri djal qe per shqiprin e kosoven ka ber shum per seri ngushllime , gjithashtu dhe per forumin .

pershendetje Florian
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė