Shiko Postimin Tek
Vjetėr 31-08-13, 05:01   #49
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Vetmia! Si e pershkruani ju kete ndjenje?

Ske si ta pershkruash ma keq se Vetmilol
,,me kan e mire dhe Emrin e kish pas nryshe''e Jo Vetmi!
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė