Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-09-13, 14:50   #487
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Murrizi,pajtohem me Artikullin.Ni Fenomen i rralle/madje dhe i Sinqert!

Ps,qdo qe ndryshohet nga ky artikull veq qka e prish.lol.!

Pershendes,
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė