Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-09-13, 22:44   #490
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

mcs,ishin keto qe me ben pershtypje me shumm,dhe smunda te mos Inkuadrohem per pak i nderuar...
Citim:
Hiq mos shko larg, edhe ne ketu na kap per cepi ngapak te gjitheve.
Si qpesh bile,,por cka ma e keqja se askush spo e len veten te keq''lol!

Citim:
Pale far zemrimi e zhgėnjimi ėshtė dasht me pas murriz shipnia kur hap temė si "mirsevini nė absurdistan land".
Jaa,shqiptari se ban nje gje te tille!,,burrat nuk dorzohen per pak"

Ps,ke harru qe seshte bota perfekt.lol.

...me fal'a nese u bera e tepert ne fjale? murrizi

respekt

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 18-09-13 nė 22:45
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė