Shiko Postimin Tek
Vjetėr 21-02-19, 00:15   #56
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 283
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vetmia! Si e pershkruani ju kete ndjenje?

Tre momente te vetmise percaktojne jeten e nje njeriu :

- Momenti i lindjes;
- I vdekjes dhe

- iluzion (vetmia) qe ndodhet mes ketyre dy ekstremeve.
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė