Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-04-19, 20:55   #4237
Agolli
 
Anėtarėsuar: 14-02-06
Postime: 14,320
Agolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėmAgolli i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Thėnie filozofike.

''Koha vendos se ke do te takojme ne jeten tone, zemra vendos se ke duam ne jeten tone dhe sjellja jone vendos se kush do te qendroje ne jeten tone''
Agolli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė