Shiko Postimin Tek
Vjetėr 14-01-19, 13:13   #3
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 277
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: gjykata serbe e hages

I ftuari tjetėr nga Specialja mund tė intervistohet nė Prishtinė, e jo nė Hagė

Sabahajdin Cena, ish-anėtar i Zonės sė Pashtrikut gjatė luftės sė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės (UĒK), ėshtė nė pritje tė thirrjes nga Gjykata Speciale pėr tė caktuar orėn dhe vendin se ku do tė intervistohet nga ky organ i drejtėsisė raporton “Zeri.info”.
Avokati i tij, Mahmut Halimi ka deklaruar pėr Zeri.info se sot nė orėn 12:00 presin telefonatėn nga Gjykata me qėllim qė tė kuptohet vendi dhe ora e intervistimit.
Halimi thotė qė klienti i tij sipas gjitha gjasave do tė intervistohet nė Prishtinė e jo nė Hagė.
.................
_________________________________
https://www.zeri.info/aktuale/234486...-e-jo-ne-hage/

______________________________

Kjo ndodh vetem ne Kosove sepse ky shtet nuk ka as kryesi, as qeveri.

E ashtuquajtura "gjykate" qe fton te akuzuar me telefon nuk ndodh asgjekundi ne bote!
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė