Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-12-20, 08:54   #1
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,999
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Mesimi i fese ne shkolla

Te nderuar vellezer dhe motra, a ka menduar dikush qe te hapin mesim fetar neper te gjitha shkollat ne vendin ton qe te jete edhe ai mesim i"Pergjitheshem" sikurse ne te gjitha vendet nderkombetare qe kan nje dite ne javt me mesu veq per fejen e tyre..?

Me shume rrespekt
Adrenalina


__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante