Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-12-10, 16:24   #155
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nga streha e lotit

Edhe se autori nuk duket ketu pari,mirepo ne menyren me njerzore,erdha ketu per ti len ni Urim dhe miresi ne prag te ketij viti 2011-(pas se gjithash shkrimeve dhe loteve te lena mbi vargje)...Uroi qe jeta ti sjelle mirekuptim ne realizimin e endrrave n'tardhmen..sepse ni autor si ky meriton respekt.


Jufalemnderit
Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 29-12-10 nė 16:29
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė