Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-07-19, 19:29   #3277
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,683
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vargje nga autori Xhelal Ferizi

kam thene gjithmone se shqiptaret e kan atdheun me te bukur ne bote pa konkurence me bukuri magjike dhe shqiptaret duhet te jen punotet me te mire te botes luftarak dhe te ndihmojn njeri tjetrin dhe gjithmone duhet te ndjehen se jan luftarak e trima puntor energjik optimist guximtar bensik i kan nga shtat zemra
dhe me nga shtat zemra duhet te hyjn ne qdo beteje,ne pune ne perparime e te ua marrin anen hasmeve armiqve
Po dal pak te sporti

loja kosova me bulgarine per kualifikim europian
e deshmoj kete se shqiptaret i kan nga shtat zemra
dhe jan te pa mposhtur

ne nuk guxojm ne asnje sport te humbim
as te mposhten nga askush


as qe guxojm te mendojm humbjen per veq fitore

qdo shqiptar qe hyn ne beteje
duhet ti lutet zotit shqip zoti
do te ja jap kraht dhe me nga shtat zemra do te fitojn qdo beteje
i kam shtat zemra duhet te mendoj qdo shqiptar q e hyn ne beteje dhe te mendon se ka fuqi e fluturon dhe nuk mundet askush me idale para ehst kjo energji ne fuqi qe duhet ti jap vetes moral
ne te ardhmen shqiptaret do te jen kampoin bote ne qdo drejtim sportiv
ne na duhet organizimi dhe bahskimi kombtar
e te zoti te lutemi gjithmone q ete ruaj zoti shqiperin e forte etnike ameriken dhe miqt tone te shqiptarve
lirik ėshtė nė linjė tani Shto Reputacionin e lirik Reporto Mesazhe tė Pahijshme Pėrgjigju Me Kuotė
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė