Tema: lirik
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-05-12, 20:55   #706
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,683
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: lirik

Po e pranoj se ktu nganjiher motivohem frymzohem nga disa inspirime
qe me linden-

dhe kam shkruar besoj s e e kuptoni krijuesin autprin
njeriun qe shkruan vargje frymzimi -
Frymzimi me lindė ne vende te ndryshme ne vizita te ndryshme
njė dit nga nji piktur e bukur me frymzoj u frymzova ishte shum e bukur
dhe shkrauajta vargje pra mvaret s e ku frymzohet njeriu ne qfar disponimi.Edhe kėtu kam shkruar disa vargje Poashtu ndersa ne nji forum teter isha ather para dy vitesh dhe krijova disa vargje te bukura
ne baz te nji frymzimi pra frymzimet ndikojne

e ne nji rast njeriu fryzohet -ose nga nji lule apo nga nji bukuri
nga nji qerpik vetull ose dispoonim
nga nji paraqitje nga nje natyrė nga nji ngjarje kshtu e ka ai q e krijon-
ju pershendes te nderuar bashkatdhetarė
pershendes ninelen jeni te mrekullueshem
nje pjes e e madhe e forumistve


i juaji liriku

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 29-05-12 nė 20:56
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante