Shiko Postimin Tek
Vjetėr 18-09-13, 15:51   #488
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

Shum artikull interesant, shume artikull i sakt.
Me i hjek gjė jo, por akoma kam pėr tia shtu.Vetėm tė mos ia kishin lėnė mangu edhe kėtė:
"Tė gjithė flasin pėr moralin njerzorė, e nga na tjetėr u thojnė plaqkitsėve,hajnave, bandave,fajdegjinjeve, dilerve narkoman bravo, dhe duan ti kenė shokė.

Fjalia e parafundit i kishte dhėnė vulė sė gjithės:
"ku gjithkush pėrqesh tjetrin dhe askush- askujt nuk ia don tė mirėn"

Hiq mos shko larg, edhe ne ketu na kap per cepi ngapak te gjitheve. Vetėm shih arrogancen e atyre qė kan arritur ti lexojn dy a tre lektyra mė shumė e shtiren si doktorr shkencas e kushedikushi.

p.s.
Pale far zori ėshtė dasht me pas gjergj fishta kur thotė qė nuk o shqiptar ??.
Pale far zemrimi e zhgėnjimi ėshtė dasht me pas murriz shipnia kur hap temė si "mirsevini nė absurdistan land".
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė