Shiko Postimin Tek
Vjetėr 21-10-12, 01:35   #8
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ther(r) MURRIZI

Ju pelqen kur hani peshk ?
Zakonisht peshkun e ham me duar, i pershkellijm gishtrinjet me te dhe i fusim ne goj, e se bashku me te copat e peshkut.
kjo disi me perkujton edhe kur kemi sjellur ndonje cop te huaj ne shtrat, poashtu i pershkellijm gishtrinjet dhe i fusim ne goj, e se bashku me te edhe copat e peshkut.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga murrizi : 21-10-12 nė 01:42
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė