Tema: Lajmerim
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 02-08-11, 07:35   #123
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lajmerim

Ngushėllimet mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi dhe pėr anėtarėt e forumit.
U preftė nė paqe shpirti i tij dhe kujtimi i tij jetoftė gjithėmonė nė zemrat e juaja...


Me respekt,
LaDy
__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė