Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-12-13, 10:21   #3
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 283
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: George Washington shqiptar ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murrizi Shiko postimin
1 prilli dhe jehona e mediave.

Valla mue pom doket qe as George i Amerikes, as ky o Kosoves nuk jane shiptare, ama hiē shiptar!
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė