Shiko Postimin Tek
Vjetėr 09-01-14, 11:57   #8
AAO
 
Avatari i AAO
 
Anėtarėsuar: 09-01-14
Postime: 1
AAO i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: George Washington shqiptar ?

Shqiptar dhe me origjine kamzali :P
AAO Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė