Shiko Postimin Tek
Vjetėr 23-07-19, 19:07   #3577
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,520
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Mendimet tuaja mbi poetin Xhelal Ferizi- pseudonimin lirik?

e vetmja shprese esht nes e vendet e paktit nato ja ndalin turrin ketyre barbarve shkie kanibal te eger te rrezikshem per civilizimet njerzore shfaroses dhe bisha te gjenocidit
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė