Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-08-13, 21:37   #4
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sexi dhe shėndeti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
A po nin Kalimere? :D
Sexi dhe shėndeti


o niva be niva si nupur to, po se mora vesh be a ke me konen i shnosh me bo qasishne, a me bo qasishne shnoshesh

hade karzaj kalimers dijuze
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė