Shiko Postimin Tek
Vjetėr 05-12-13, 09:30   #53
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Pėrse femrat e bukura janė tė vetmuara?

Publikuar: 8:43 / 5.12.2013Hulumtimet tregojnė qė gjithnjė e mė shumė femra, tė cilat janė tė bukura, kanė stil, karrierė, mirėpo pėr ndonjė arsye nuk arrijnė tė tėrheqin vėmendjen e gjinisė sė kundėrt, por vetėm shikime, buzėqeshje, komplimente dhe ēdo gjė kėtu pėrfundon.


Ekspertėt francezė thonė se problemi pikėrisht qėndron te “pispillosje” e damės, sepse rezultatet e hulumtimit tregojnė qė meshkujt nuk bien mė nė gracėn e takave tė arta, frizurave moderne, veshjeve me stil, grimit, - me shikimin e kėtyre super bukurosheve “ngopen” pėr ēdo ditė nėpėr revista, televizione, rrugė, andaj kanė filluar ta kthejnė vėmendjen te bukuria e fshehur, sharmi, feminiteti, shikimi, mirėsjellja...
Shumica e meshkujve thonė se femrat janė bėrė tė painteresuara dhe refuzuese, “shigjetojnė” me shikim nė vend qė t’i pėrkėdhelin, andaj shumė shpejt heqin dorė nga interesimi pėr to. Po qe se shfaqin interesim, shpesh pendohen kur dėgjojnė pėrgjigjen e vrazhdėt qė nė takimin e parė. Shumica e femrave me sjellje tė tilla dėrgojnė sinjale tė qarta qė nuk dėshirojnė ta kenė afėr mashkullin. Dhe “rezultati” i gjithė kėsaj ėshtė qė me kalimin e kohės bukuroshet bėhen tė “pikėlluara”, sepse meshkujt kaherė i lėnė anash, ndėrsa vitet i kalojnė nė vetmi.
Duke e pritur princin imagjinar, tė pėrsosur nė kalė tė bardhė, femra shpesh nuk e vėren dashurinė qė ia fron mashkulli i zakonshėm, sepse nuk ėshtė e vetėdijshme qė pikėrisht me ndonjė tė tillė do tė kishte mundur tė pėrjetonte dashurinė e vėrtetė. /Telegrafi/
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė