Tema: Unė!
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 29-06-19, 07:26   #707
Adrenalina
Natyrale
 
Avatari i Adrenalina
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Vendndodhja: Ne burimin e detit..
Postime: 1,965
Adrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėmAdrenalina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Unė!

Hahaha, inati dhe neglizhenca nuk osht ka i len me ece perpara, asgje nuk fitojn me inat dhe gjelozi po kjo osht ka i mundon shume kohet e fundit disa, po mendojn se veq vet jan dhe din...:))

Ok mvaret edhe ne qfar menyre apo aspekti eshte ai inat, nese e kan diqka nder pune ajo do jet diqka interesante se kush po ece ma perpara...e nese e kan inatin me t' injoru blloku, me ata une veq isha qesh ne veti dhe kisha thene se po mesohna me injorancen e tyre... kurse ata do te ngarkohen me vepren e tyre! :)
__________________
Qdo premtim nga kurreshtaret sado solemn qe te jet, eshte fjal ere japet vetem per ta kaluar kohen!
Adrenalina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė