Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 11-02-14, 09:03   #1
power8
 
Avatari i power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 332
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Lesotos ka njohur Kosovėn

Ministria e Punėve tė Jashtme tė Kosovės, ka konfimuar pėr Radion Evropa e Lirė se shteti i Lesotos ka njohur Kosovėn shtet tė pavarur dhe Sovran.

Lajmin e ka konfirmuar kėshilltari i ministrit Bashmir Xhemaj.

Kurse, ministri Hoxhaj nė rrjetin social Facebook ka shkruar se “para pak minutash mu konfirmua njohja e radhės pėr Kosovėn nga shteti i Lesotos. E falendėrova Ministrin e Jashtėm tė Lesotos, Mohlabi Tsekoa pėr vendimin e marrė”.
Kosova tani numėrojmė 106 vende qė e kanė njohur pavarėsinė e Kosovės.
___________________________________
http://www.evropaelire.org/archive/n...ml?id=25259840


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.