Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-04-12, 03:14   #1
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov

Ne kete mbremje te vonshme Gurbeti:(,,zgjodha t'ua shoqeroi me "Aktorin me te njohur shqiptar" nga Kosova! pra Ēun Lajēi:(alias)rugovas...

...gjithashtu
Natyra rugovase!
H.
________________________U deshiroi shiqim te palodhur.....Flm,Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 25-04-12 nė 03:19
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-12-12, 04:09   #2
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov

[I]Po i kthehem dhe nihere Temes/Me vargjet e te madhit/Aktor "Cun Lajci" kushtuar Trimave te "Treves Rugoves"Etnike!!!Natyra/Rugovase!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 09-12-12 nė 04:15
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-12-12, 03:17   #3
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov

A do te behem dhe une ni dite"Aktor i Ligjeratava" si Axhi im"Cun Lajci"
?

(thote me vete)"Princi Vogel,Rugovases/Mergimi:) I Lindur NjuJork

by/Natyra
Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: jpg 406936_511659238863974_253675143_n Mergimi ka mnedohet (3).jpg (97.3 KiloByte, 2 shikime)

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 14-12-12 nė 03:26
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-14, 16:01   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov

__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-14, 19:37   #5
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Aktori:Ēun Lajēi nga "trev e rugoves"-Kosov

Kur perzihet arti me politik ashtu si mjalta me tum.


__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.