Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-03-09, 03:24   #16
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
Shpezt me nje krah ruhen/mbulohen e me nje krah fluturojn kur kalojn mbi gjakove

A thue pse ashtu...?
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-03-09, 09:58   #17
Albetnik
 
Avatari i Albetnik
 
Anėtarėsuar: 17-03-09
Postime: 11
Albetnik i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

oj qika me kule, shto ne list edhe kto:


"turn-off telefonit naten, per mi kursy baterin"
Albetnik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 10:00   #18
Albetnik
 
Avatari i Albetnik
 
Anėtarėsuar: 17-03-09
Postime: 11
Albetnik i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
Shpezt me nje krah ruhen/mbulohen e me nje krah fluturojn kur kalojn mbi gjakove

me kulture ato shpez, tuten mos po ju rrshet... e glacojn qytetin
Albetnik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 13:53   #19
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albetnik
me kulture ato shpez, tuten mos po ju rrshet... e glacojn qytetin
Eh ska me te Gjk,,,,,, po ma mer mendja se cka do me than tahs , po nuk lejojn cka don ti,,, po cka don ata,,,
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 13:56   #20
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
Gjakova e Kuqe... hahahah se ruhen mos....Homo-t e shtin me pague haraqin, se ndryshe haraqi nuk paguhet ne gjakove ....!
Gjakovari thoT te rruJ,,, pa te lag hiq,,,,, keshtu kam degju sdi a asht e sakt,,,?ß??
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 14:24   #21
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
po po.. ku mujn Po, sloj te zez pa bo si jahudit.


Ja kan anen si per mir , ashtu dhe per keq,,,
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 17:21   #22
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kodi__
Gjakova e Kuqe... hahahah se ruhen mos....Homo-t e shtin me pague haraqin, se ndryshe haraqi nuk paguhet ne gjakove ....!
me detalishte te lutem na zberthe kete komentin tend Kod, se nuk te kuptoj as une si gjakovare se lere te tjeret ketu ..!!
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-03-09, 23:30   #23
thellenza
 
Anėtarėsuar: 12-05-08
Vendndodhja: Te pellumbi
Postime: 4,679
thellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėmthellenza i pazėvėndėsueshėm
Smile AW: Qysh e kupton qe je gjakovar :

...kur ti ndish keto:
-shka u bo mouter,
-shka u bo vllaaa,
-uuuu cik m'flakruove, cfar muhalife.

p.s me pelqen shume si flasin gjakovaret.
__________________
100% vetevetja!
Kush ka zemer, ka edhe krah.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga thellenza : 20-03-09 nė 23:35
thellenza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 19:43   #24
FtheL
 
Anėtarėsuar: 21-03-09
Postime: 18
FtheL i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Qika^Me^Kule : Deshiroj ti pėrgjigjem pytjes tėnde pse Gjakovarėt urrejnė Katundarėt:
Katundar - Kafshė
Edhe pse disa njerėz kanė nė qefė kafshėt ata dalin me to (kafshėt) por dallojin shum nga njėri tjetri (dallon njėriu nga kafsha qė ka marr njėriu pėr tė dalė me tė).Kėshtu edhe nėse dalin njė Gjakovar me njė Katundar atėherė dallojnė,por dallojnė edhe mė shumė se me njė njėri qė del me njė kafshė shtėpiake (qen,macė etj., por sikur njė Gjakovar tė dal nė shėtitje dallimi do tė jetė shum i madh sikur njė njėri tė dalė nė njė shėtitje me njė kali.Dallimi nuk ėshtė aq i zorshėm pėr tu kuptuar.


Mendoj qė ėshtė fyese ( shumė fyese ) por ėshtė realitet ( pėr n'ja 95% tė katundarėve ) kėshtu do iu kėrkoja falje nėse ju kam prekur me kėtė postim.

Me rrespekt :FtheL pėrgjigjet pyetjes sė Qika^Me^Kule

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga FtheL : 21-03-09 nė 19:49
FtheL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 20:01   #25
guriko
 
Anėtarėsuar: 01-11-08
Postime: 243
guriko i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga FtheL
Qika^Me^Kule : Deshiroj ti pėrgjigjem pytjes tėnde pse Gjakovarėt urrejnė Katundarėt:
Katundar - Kafshė
Edhe pse disa njerėz kanė nė qefė kafshėt ata dalin me to (kafshėt) por dallojin shum nga njėri tjetri (dallon njėriu nga kafsha qė ka marr njėriu pėr tė dalė me tė).Kėshtu edhe nėse dalin njė Gjakovar me njė Katundar atėherė dallojnė,por dallojnė edhe mė shumė se me njė njėri qė del me njė kafshė shtėpiake (qen,macė etj., por sikur njė Gjakovar tė dal nė shėtitje dallimi do tė jetė shum i madh sikur njė njėri tė dalė nė njė shėtitje me njė kali.Dallimi nuk ėshtė aq i zorshėm pėr tu kuptuar.


Mendoj qė ėshtė fyese ( shumė fyese ) por ėshtė realitet ( pėr n'ja 95% tė katundarėve ) kėshtu do iu kėrkoja falje nėse ju kam prekur me kėtė postim.

Me rrespekt :FtheL pėrgjigjet pyetjes sė Qika^Me^Kule
he he ta paskan djegč b.............. katundaret.

ha ha
__________________
miku i mirč ,nč ditč tč včshtira!
guriko Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-03-09, 22:29   #26
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga FtheL
Qika^Me^Kule : Deshiroj ti pėrgjigjem pytjes tėnde pse Gjakovarėt urrejnė Katundarėt:
Katundar - Kafshė
Edhe pse disa njerėz kanė nė qefė kafshėt ata dalin me to (kafshėt) por dallojin shum nga njėri tjetri (dallon njėriu nga kafsha qė ka marr njėriu pėr tė dalė me tė).Kėshtu edhe nėse dalin njė Gjakovar me njė Katundar atėherė dallojnė,por dallojnė edhe mė shumė se me njė njėri qė del me njė kafshė shtėpiake (qen,macė etj., por sikur njė Gjakovar tė dal nė shėtitje dallimi do tė jetė shum i madh sikur njė njėri tė dalė nė njė shėtitje me njė kali.Dallimi nuk ėshtė aq i zorshėm pėr tu kuptuar.


Mendoj qė ėshtė fyese ( shumė fyese ) por ėshtė realitet ( pėr n'ja 95% tė katundarėve ) kėshtu do iu kėrkoja falje nėse ju kam prekur me kėtė postim.

Me rrespekt :FtheL pėrgjigjet pyetjes sė Qika^Me^Kule
Ne radh te par te pershendes i nderuar....... Dhe radh te dyt,,,, doj te te them qfar doje ti me than me ket pergjigje ????? se tybe spo e kuptoj,, mir,,,, se cka paske qkarravit ti ketu e paske perzi me ka krejt,,,, Dhe te ju them drejten As nuk i perkrahi Qytetaret por as Katundaret,,, une do mbes me mir neutrale,,,,

PS. tek ne thojn si esht moti ktheje gzofin,,,,, e keshtu qe Gjk,,, jan kan gjith,,,, me kryengrits se katundart,, dhe do mbesin siq kan qen gjith,,,,

Dhe shpresoj te mos mbetet askush ketu i fyer me fjal apo i offenduar,, ndaj njeri tjetrit,,, ky forum ehst dhe skem cka offendohem mesveti,,,


Me respekt nga Qika me kule
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-09, 01:34   #27
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Nuk me duket qesharake tema, Ne vend qe te diskutohet per keto te meta qe jo vetem gjakova i ka por ne pergjithesi shqiptaret, ne qeshim ne vend qe te qajm, e pse mos te nxjerrim konkludime per ti luftuar keto dukuri antinjerzore por tallemi e tallemi e deri sa ta teprojm dhe prap nuk ngihemi ? Zgjohuni o njerez dhe shiqoni realitetin e kesaj bote te tmerrshme !
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-09, 12:06   #28
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Eh Xhelozia pi shkatrron njerzit .......................
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-09, 12:08   #29
Isinqerti25
Loading 22%
 
Anėtarėsuar: 04-03-09
Vendndodhja: Ne Vend Lindjen Time
Postime: 1,302
Isinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashurIsinqerti25 i dashur
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Ne te Folur e kuptoj?
Isinqerti25 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-03-09, 18:00   #30
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qysh e kupton qe je gjakovar :

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Isinqerti25
Ne te Folur e kuptoj?
Ashtu eshte, ata qe flasin si Qumili dhe Besim Dina


__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.