Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-10-14, 07:57   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Edhe njė familje kosovare hap dyert pėr ngushėllime pėr djalin e vrarė nė Siri.Arbėnor Uksmajli, 23-vjeēar, nga Nerodimja e Ferizajt ėshtė vrarė nė luftimet pėrkrah ISIS-it. Ai kishte shkuar atje nė qershor tė kėtij viti, duke marrė me vete vėllanė Albertin, 18-vjeēar, bashkėshorten Laura Kryeziun, 20-vjeēare, dhe dy djemtė e tij, Andin 3 vjeēar dhe Omerin, 1 vjeēar, raporton KTV.Babai Faik Uksmajli pėr vrasjen e Arbėnorit thotė se ėshtė njoftuar nėpėrmes djalit tjetėr, Albertit. Por, para se ata tė niseshin pėr nė Siri, Uksmajli thotė se duke e parė qė sjellja e djemve po ndryshon, ėshtė munduar t’i bindė tė mos shkojnė.Madje, pėr kėtė ai kishte njoftuar edhe Policinė e Kosovės, e cila, sipas tij, ua ka konfiskuar dokumentet e udhėtimit. Ai tash shprehet i habitur se si kanė arritur qė pa asnjė dokument pesė anėtarėt e familjes sė tij, tė fluturojnė nėpėrmjet aeroportit tė Tiranės drejt Turqisė. Ai pas dy muajve, ishte nisur edhe vet drejt Sirisė, nė pėrpjekjet e tij, qė t’i gjej anėtarėt e familjes.Nė Alepo tė Sirisė, kishte qėndruar 8 ditė, por nuk kishte arritur t’i gjejė djemtė nusen dhe nipat. Pėr shkuarjen e anėtarėve tė familjes sė tij nė Siri ai akuzon hoxhėn e fshatit Manastric, Nehat Hysenin.Ekipi i KTV-sė ka takuar imamin e xhamisė sė fshatit, mirėpo ai nuk ka pranuar tė flasė.


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 11-10-14, 20:57   #2
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Ah Zoti i vrafte.. Me i marre fmine n`qafe. Hajvane.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-10-14, 06:16   #3
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Ah Zoti i vrafte.. Me i marre fmine n`qafe. Hajvane.
Nuk do te isha habitur sikur kete veprim ta bente nje i pa shkolluar, por ky stundet i 10-sheve...shume e pallogjikshme...merr femiejt e pafajshem ne lufte, thua se pak vuajtem ne ketu me lufterat qe i kaluam....
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-14, 06:49   #4
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Shikojeni takimin e Erionit me nėnėn e tij (Video)

Publikuar: 7:23 / 16.10.2014

Takimi i Erionit, tetė vjeēar, tė kthyer nga Siria nė Kosovė, video kjo e realizuar dje nė orėt e mbrėmjes nė Aeroportin e Prishtinės.
Nė kėtė mėnyrė Erioni i bashkohet nėnės sė tij, Pranverės, e cila me muaj tė tėrė ka bėrė pėrpjekje ta kthej nga fronti i luftės.

Erionin nė Siri e kishte marrė babai i tij, Arben Zena, pa lejen e Pranverės. /koha/

http://vimeo.com/109063572[/URL]
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-14, 21:59   #5
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Nuk do te isha habitur sikur kete veprim ta bente nje i pa shkolluar, por ky stundet i 10-sheve...shume e pallogjikshme...merr femiejt e pafajshem ne lufte, thua se pak vuajtem ne ketu me lufterat qe i kaluam....

Shkolla ta jep nje titull, nje profesion, nje grade doktorrature, e te ngjashme. A kurre kerkon NJERI nuk e ka bo o Ylli :)
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-14, 06:50   #6
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Shkolla ta jep nje titull, nje profesion, nje grade doktorrature, e te ngjashme. A kurre kerkon NJERI nuk e ka bo o Ylli :)
Po po ate po e kuptoj qe nuk e ka bere njeri, sepse te ishte njeri do bente me vehten cfare te donte, por jo me te tjeret! Per mua ishte nje kafshe,,,bile me vie keq qe ofendoj kafshet!
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-14, 10:53   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

kta te gjith qe po shkojn atje ku ban dreqi voe ma par jan financue nga kto organizata qe ne Kosov kan ardh si organizata humanitare .kta kan shkel ne bagel te shejtanit
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-14, 11:01   #8
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
kta te gjith qe po shkojn atje ku ban dreqi voe ma par jan financue nga kto organizata qe ne Kosov kan ardh si organizata humanitare .kta kan shkel ne bagel te shejtanit
Pajtohem me ty Guri
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-16, 20:27   #9
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Edhe njė familje kosovare hap dyert pėr ngushėllime pėr djalin e vrarė nė Siri.Arbėnor Uksmajli, 23-vjeēar, nga Nerodimja e Ferizajt ėshtė vrarė nė luftimet pėrkrah ISIS-it. Ai kishte shkuar atje nė qershor tė kėtij viti, duke marrė me vete vėllanė Albertin, 18-vjeēar, bashkėshorten Laura Kryeziun, 20-vjeēare, dhe dy djemtė e tij, Andin 3 vjeēar dhe Omerin, 1 vjeēar, raporton KTV.Babai Faik Uksmajli pėr vrasjen e Arbėnorit thotė se ėshtė njoftuar nėpėrmes djalit tjetėr, Albertit. Por, para se ata tė niseshin pėr nė Siri, Uksmajli thotė se duke e parė qė sjellja e djemve po ndryshon, ėshtė munduar t’i bindė tė mos shkojnė.Madje, pėr kėtė ai kishte njoftuar edhe Policinė e Kosovės, e cila, sipas tij, ua ka konfiskuar dokumentet e udhėtimit. Ai tash shprehet i habitur se si kanė arritur qė pa asnjė dokument pesė anėtarėt e familjes sė tij, tė fluturojnė nėpėrmjet aeroportit tė Tiranės drejt Turqisė. Ai pas dy muajve, ishte nisur edhe vet drejt Sirisė, nė pėrpjekjet e tij, qė t’i gjej anėtarėt e familjes.Nė Alepo tė Sirisė, kishte qėndruar 8 ditė, por nuk kishte arritur t’i gjejė djemtė nusen dhe nipat. Pėr shkuarjen e anėtarėve tė familjes sė tij nė Siri ai akuzon hoxhėn e fshatit Manastric, Nehat Hysenin.Ekipi i KTV-sė ka takuar imamin e xhamisė sė fshatit, mirėpo ai nuk ka pranuar tė flasė.
O Zot sa gjynah, fmijte e shkrete. E tmerrshme qysh po mashtrohen me shku.
__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-16, 20:30   #10
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Babai rrėfen se kush ia dėrgoi djalin nė Siri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh Shiko postimin
kta te gjith qe po shkojn atje ku ban dreqi voe ma par jan financue nga kto organizata qe ne Kosov kan ardh si organizata humanitare .kta kan shkel ne bagel te shejtanit
Jo so qashtu, tash ska organizata ne ks, e ato qe jane kane prej mas luftes ne ks ato jane kunder shkumjes ne Siri.


__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.