Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-01-04, 17:01   #1
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Cka e karekterizon tipin tuaj?

Jam e shoqerueshme shume. Sensin per humor si duket e kam shqise te gjashte. Nuk duroj genjeshtren dhe injorancen. Po ju?


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-01-04, 18:51   #2
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tung une si natyr jam shume ndjeshme e qete nuk pelqej hipokrizine etjetj tung tung 8) :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-04, 09:49   #3
diana
 
Anėtarėsuar: 28-10-03
Vendndodhja: zvicer
Postime: 53
diana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me pelqen guximi dhe besimi ne pune ,kurse nuk me pelqejne njerezit te cilet luajne role ne ate qe veprojne ,thuan etj . Cdogje ka interes nese eshte e bazuar ne ciltersi...
diana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-04, 11:51   #4
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kam natyre te qete,te ndjeshme,sensuale.Urrej genjeshtren,agresivitetin dhe jomaturine.
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-04, 16:00   #5
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hmmm esht vertet zor te foli une per veti, por tash po shkruj siq me kan karakterizu te tjeret:

e sinqert, e kuptushme, me persona qe nuk i njof mir e distancume, kokefort, ....

une per veti shum shum i urrej personat qe nuk jan te sinqert, se e kan mendjen e madhe megjith se ndoshta nuk ja vlen ta ken....
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-04, 18:08   #6
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

I Thjeshte ,tolerant,gjitheaneshem i sinqeret,urrej genjeshtrat dhe thashethemet....
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-04, 18:15   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes te gjitheve qe ndate mendimin me mua. :D :lol:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-02-04, 18:31   #8
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje. Un jam me shum serioze (vetem ketu ne forum del ajo pjes e humorit ne mua), urrej genjeshtrat dhe budallakin,nuk duroj kur dikush mundohet me me shit per naive, jam besnike(ish mir edhe keq). hmmmm ok,kaq kisha tani,nese me bjen ndermend edhe diqka e shkruaj

:arrow: Komplimenti me i mir qe kam marrur ndonjeher, ka qen: Genta ishe shum temperamente :oops:
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-02-04, 10:29   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Hhahaha Genta po qeshi per kete

Komplimenti me i mir qe kam marrur ndonjeher, ka qen: Genta ishe shum temperamente

A e ndite veten krenare kur ju ka thene kjo? Se mua me vie inat po te me thoje dikush.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-02-04, 17:13   #10
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

une pake si lazdrani edhe qekjo murgesha.
lazdran kiss only you :P
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-04, 16:04   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ju pershendes. Une jame i perbere perveq gjakut dhe mishit,edhe prej : sinqeritetit,realitetit ,dashurijes dhe sentimentalitetit. :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 12:20   #12
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Shumė, shumė seiroz dhe mė pėrqen avantura shumė, shumė, shumė...
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 12:52   #13
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Shumė, shumė seiroz dhe mė pėrqen avantura shumė, shumė, shumė...
Hhahahahaah Loloku, te pelqen vetem apo edhe e shijon aventuren????
Pa keqkuptim te lutem!!!!!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 14:49   #14
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Shumė, shumė seiroz dhe mė pėrqen avantura shumė, shumė, shumė...
Hhahahahaah Loloku, te pelqen vetem apo edhe e shijon aventuren????
Pa keqkuptim te lutem!!!!!
Valla Murgesha edhe ti kėtė buzėqeshjen e ke shumė serioze. Prej gazit pastaj pyetja nuk tė ka dalė bash serioze, mė duket, prandaj edhe pėrgjigjen po mundohem ta pėrshtati pak me pyetjen tėnde a? Avanturėn kultivoj nė bahqe dhe e shes nė pazar pastaj, sepse mė kanė thė se ajo as nuk hahet, as nuk pihet, por bahet! Gjithmonė pa keqkuptime a!
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 17:12   #15
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

pershendetje


Si tip jam shum e qet edhe cmoj tek vetja shum vullnetin e madh per cdo gje ,tjeter edhe qe nuk dorezohem kurr,tjeter edhe e sinqert jam por jo cdo here edhe me cdo kend ,ajo cka nuk munde ta duroj jan thashethenat dhe jeten e kote,nuk du te jetoj per hiq gje
kaq nga une

:lol:


__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.