Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-03-05, 18:57   #1
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????

Erdha edhe kete radhe qe se bashku te debatojme nje problem qe egziston ne perditshmerine e jetes sone.

Dihet qe cdo dite e re qe lind me te lindin dhe zhvillohen shume gjera te tjera te planifikuara te deshiruara, te dhimbshme, te gezueshme por edhe te paparashikuara ndonjehere
Nje nga keto eshte edhe njohja me te tjere, apo edhe ndarja
Ne shume raste ndodh qe pas ndarjes me dikend , sidomos kur ndarja behet jo e hijshme dhe e pakendshme ne fillojm te shprehim mllefin apo urrejtjen e ndarjes per njeri tjetrin, une mendoj se kjo ndodh tek ata qe nuk mundet te kene kontroll mbi vetveten, dhe gjithashtu e shoh si nje gje te pa llogjikshme, por ne disa raste edhe eshte e pashmangshme pasiqe nga gjestet dhe veprimet e pales tjeter behet qe te humbasesh durimin dhe je i detyruar te shperthesh.

Per kete doja qe te lexoja mendimet tuaja, nese e shihni te arsyeshme,, se::
A DUHET ( pra a eshte e arsyeshme ))QE X apo Y PERSON TE SHPREHET APO TE NXJERR NE PAH TE MIRAT APO TE KEQIJAT E PERSONIT TJETER??????pas ndarjes.........


Diskutime shperthyese ju deshiroj :lol:
Honesty


__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-04-05, 21:19   #2
buri
 
Anėtarėsuar: 30-03-05
Postime: 9
buri e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me fol eshte mir po jo shum me hesht[shujt]eshte dukat [ari]
buri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-04-05, 21:52   #3
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shpertheva edhe une :P


Mendoj ce esht e shendetshme ti shpalosim te mirat edhe te kqijat kur nje lidhje merr fund...ti tregojm arsyet pse u be ashtu si u be ..mesojm nga gabimet ose mundet ce edhe x edh y personi te afrohen njeri tjetrit prap mbasi qe keqkuptimet/gabimet pranoen dhe permisohen.

PS: Kur vendosni te keni nje debat me te dashurin/dashuren dilni ne shkretire dikund ku nuk ka arme :lol: :P
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-05, 08:10   #4
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Pershendetje i nderuari honesty_Uk!!


kure njeriu mbushet deri ne maximum ne personin e dashur dhe kure pa pritmas ndodh nje keqkuptim apo vje nje ngatrres dhe ti e shef nga ana e tjeter e jo nga ajo e siq e ke njoftu........se pari ndoshta te ben te plasesh dhe te explodojsh nga nervoza.......se dyti ndoshta te bje te hesht nga pabesyshmerija.........por ndoshta te bje te largohesh pa fjale......mendoj se mvaret nga personi apo nga situata..........

une perveti do kisha hesht dhe ndegjuar mendimin e tjetrit.......dhe me siguri se ne fetyr do me shihej se qfar po mendoj per at qe fol................dhe me ne fund me dy fjali qe do thojn shume per at lidhje do kisha folur dhe PIK.........shendosh me qene.....kaltrushi
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-05, 22:52   #5
prishtinasja
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 224
prishtinasja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Te flasesh ne ato momente kur kerkohet eshte shume e arsyeshme por edhe heshtja ne raste te caktuara eshte zgjidhje e mire
__________________
thelbi i jetes eshte ndryshimi
prishtinasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-05, 02:32   #6
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje te gjitheve!

Ndarja eshte ndarje. Edhe nese reagon dhe nese nuk reagon asgje nuk ndryshohet. Ndarja mbetet e atille, ceshtje e kryer.

Mellefi dhe urrejtja nuk ndryshojne asgje. Ndarja mbetet ndarje edhe pas shfryerjes se mellefit dhe urrejtjes sone.

Cfare duhet te themi ne momentet e fundit te ndarjes atehere? Vetem te qartesojme ne menyre te qete se me nuk jemi bashke. Se gjithcka qe lidhet me ne i takon te kaluares. Se ne jemi e kaluara. Vetem e KALUARA!

Pse e them kete?

Sepse per te arritur tek fundi i nje raporti dashurie kerkohet te behemi te fuqishem. Ate edhe bejme. Ne njefare menyre marrim diku ate fuqi. Ajo fuqi na mundeson qe te heqim qafe njeri tjetrin. Ne kete menyre ne behemi te lire. Krejtesisht te "lire." Perfundimisht te "lire!"

Po nese kerkojme te dime se cfare ndodhi?

Do te ishte gabim! Nuk do te dime se cfare ndodhi. Nuk do te dime saktesisht se cfare ndodhi. Mbase kurre nuk do ta dime se cfare ndodhi. E gjitha qe dime ne ato momente eshte se ne nuk jemi me SE BASHKU. E perseris se aq mund te themi ne per lidhjen tone - se ne nuk jemi SE BASHKU!

Po cfare te bejme atehere?

Ne keto momente nuk ka nevoje per te kerkuar falje, as per tu ndier keq. Bile nuk ka nevoje as per te mesuar aresyet e ndarjes. Nuk ka nevoje per te kerkuar falje per dicka te bere ose te thene. Cfare do te duhej te kerkohej do te ishte nevoje per te pranuar qe te dy fundin e lidhjes. Per te pranuar se ne te dy jemi e KALUARA. Se vertete ne jemi vetem e kaluara.
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-05, 09:33   #7
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim Re: A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Erdha edhe kete radhe qe se bashku te debatojme nje problem qe egziston ne perditshmerine e jetes sone.

Dihet qe cdo dite e re qe lind me te lindin dhe zhvillohen shume gjera te tjera te planifikuara te deshiruara, te dhimbshme, te gezueshme por edhe te paparashikuara ndonjehere
Nje nga keto eshte edhe njohja me te tjere, apo edhe ndarja
Ne shume raste ndodh qe pas ndarjes me dikend , sidomos kur ndarja behet jo e hijshme dhe e pakendshme ne fillojm te shprehim mllefin apo urrejtjen e ndarjes per njeri tjetrin, une mendoj se kjo ndodh tek ata qe nuk mundet te kene kontroll mbi vetveten, dhe gjithashtu e shoh si nje gje te pa llogjikshme, por ne disa raste edhe eshte e pashmangshme pasiqe nga gjestet dhe veprimet e pales tjeter behet qe te humbasesh durimin dhe je i detyruar te shperthesh.

Per kete doja qe te lexoja mendimet tuaja, nese e shihni te arsyeshme,, se::
A DUHET ( pra a eshte e arsyeshme ))QE X apo Y PERSON TE SHPREHET APO TE NXJERR NE PAH TE MIRAT APO TE KEQIJAT E PERSONIT TJETER??????pas ndarjes.........


Diskutime shperthyese ju deshiroj :lol:
Honesty
pershendetje honesty
Ndarja e dy personave eshte pika e thyerjes se jetes qe kan kaluar bashk gjer ne ate moment , keshtu qe kur te ndodh per te dy ata duhet te nisin nje jet te re qoft kjo dhe nje zgjidhje e dhimbshme . Eksperienca me ka mesuar qe per sa miq te jen dy dhe per sa mir te ndahen nuk mund te vazhdojn frekuentimin jo me mes tyre poas ne te njejten shoqeri , se pastaj gjithmon lindin keqkuptime -dhe gjitjģhmon do ket thafe te teperta e njerez te tret qe do nderhyjn , keshtu qe per mendimin tim ne cdo far ndarje ndarja duhet te jet radikale e menjehershme , e ne rast femijesh cifti duhet te jet prezent ne jeten e femijeve dhe vetem ne jeten e femijeve pa nderhyr ne jeten e ishpartnerit .BESOJ QE ESHT E MJAFTUESHME .[/u]
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-05, 16:36   #8
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim tung

Njeriu varesisht prej situates edhe duhet te veproj(si ta pash motin ktheje gezofin)Nese ndarja ndodhe me iniciativen e dy te ish-bashkuarve ateher ajo nuk mund te kete ndonje pasoj ,por nese behet me iniciativen e njerit ateher lendimi do te jet me i theksuar dhe mund te vie deri te fjalosja ,problemi etj.Ne raste te tilla duhet qe me fjale te qeta ta bindesh ish partnerin-en se kjo ka ndodhur ,jeta eshte e gjate dhe ardhmeria eshte perpara dhe te mundohesh ta arsyetosh ndarjen etj .Dhe nese pas ketyre fjaleve te qeta situata acarohet ateher mendoj se me mire eshte te heshtesh sepse si duket kundershtari eshte i bindur ne "drejtesin"e tij dhe qdo fjale e jotja mund te jete vetem nxitje per ate keshtu mund te vie deri te ndonje problem me i madhe .
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-05, 11:39   #9
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Pershendetje te gjitheve!

Ndarja eshte ndarje. Edhe nese reagon dhe nese nuk reagon asgje nuk ndryshohet. Ndarja mbetet e atille, ceshtje e kryer.

Mellefi dhe urrejtja nuk ndryshojne asgje. Ndarja mbetet ndarje edhe pas shfryerjes se mellefit dhe urrejtjes sone.

E ndava ket pjes te shkrimit tuaj Arb, i cili me pelqej dhe me te cilin pajtohem plotesisht.
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-05, 14:14   #10
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

varet se cka flet...po nqs nuk ke se cafre te flasesh atehere me mire eshte te heshtesh
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-05, 20:43   #11
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
Pershendetje te gjitheve!

Ndarja eshte ndarje. Edhe nese reagon dhe nese nuk reagon asgje nuk ndryshohet. Ndarja mbetet e atille, ceshtje e kryer.

Mellefi dhe urrejtja nuk ndryshojne asgje. Ndarja mbetet ndarje edhe pas shfryerjes se mellefit dhe urrejtjes sone.

E ndava ket pjes te shkrimit tuaj Arb, i cili me pelqej dhe me te cilin pajtohem plotesisht.
Ndarja eshte ndarje normal,por pasojat nuk jane ēdohere te njejta

ju pershendes
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-05, 13:01   #12
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????


Eshte Ligj apo shprehi e disa qifteve qe sapo jane ndare,qofte nga ndonje lidhje martese,fejese apo nje kohe te kaluar bashke,te fillojne thashethemet e ndersjella.Por,mendoj se kjo prirje per te ofenduar,shantazhuar,kompremetuar e genjyer,me shume atakon femrat sepse gjithmone jane meshkujt ata qe mundohen qe veten gjithmone ta paraqesin te"paster"edhe atehere kur jane me te perlyerit.Jo pse jam femer dhe mbroj gjinine me delikate,por jam e njohur per shume raste te tilla.Per shembull,gjithmone mashkulli eshte ai qe ka deshire,qe ne "regjistrin"e tij te aventurave te fut edhe nje tjeter qe ndoshta s'ka patur shanse ta prek as me gisht te vogel dhe pikerisht nga ky inat,ashtu siq thone per "dheplren qe s'ka mundur te mberrije rrushin....",edhe nje mashkull mundohet qe permes spekulimeve te tij,ta paraqes veten si person qe "e ka patur ate vajze",ndersa per vajzen eshte krejtesisht ndryshe sepse nuk perkon me natyren e saj qe ajo te thote"e kam patur ate djale...".Pra,gjithmone kushtet jane te favorshme per nje mashkull qe te spekuloje.
Edhe ne rastet e shkurorozemeve,nderprejes se fejesave,paraqiten palet per te treguar"fajin"e tij apo asaj,por gjithmone femra mbetet prapa sepse askush s'i beson asaj sa mund t'i besonte nje djali.Fakt eshte ky!
Personalisht,ndarjen e kisha konsideruar NDARJE,dhe asnjehere rikthim apo ribashkim apo shperndarje fjalesh e thashethemash.Me ndarjen,kane mbaruar te gjitha keto.Kuptohet sa je ndoshta ne lidhje me nje person,edhe ke deshire qe nje mikeshes t'ia qajsh hallin per personin "tend",por jo edhe pas ndarjes.
Sa me perket mua,gjithmone do te ishte I VDEKUR!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-05, 22:44   #13
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Pershendetje per te gjithe ju te nderuar/a qe keni marr pjes ne dhenien e mendimeve tuaja ne kete teme jetike per ditet qe jetojm.

Pa u munduar te zgjatem ne detaje me ane te nje permbledhje te vogel po paraqes disa nga ato qe ndodhin dhe qe kane ndodhur ne te kaluaren mes nje cifti.
Eshte mese e kuptueshme se arritja deri tek ndarja shoqerohet nga shkaqe te ndryshme te cilat mundet te jene: ndershmeria, mos perputhja, sinqeriteti, tjetersimi i njeres pale( pra paraqitja e KULLUAR qe mund ti bejme vetes)) te cilat nuk vihen ne dukje qe ne fillim.
Gjithashtu ndarjet dihet se kane ndikimet e veta negative perjashtu ketu persona te cilet e kane per zbavitje bashkim-ndarjen, por pas ndarjes cdo kush e arsyeton dhe argumentohen sipas llogjikes se vet dhe se cdo njeri mundohet te ia hedhe fajet pales tjeter, ne keto raste mendoj se euforine me te madhe e ka gjinia femerore((( ju lutem pa keqkuptime, pasi jo te gjithe Derrat jane me lara te njejta,,,,, FLM))) pasi eshte ajo qe ne shoqerine tone shqiptare ngelet me e demtuara.

Gjithashtu dihet se gjithmone fajtori/a hidhet ne sulem dhe perdor te gjithe menyrat dhe format per ta paraqitur veten si Gjeli ne maje te Kotecit, dhe harron se nje dite me pare eshte zene i zhytur deri ne fyt ne balte,,, pra mendimi im eshte se pas ndarjes sicili/a duhet te filloj rrugen dhe jeten e re duke lene cdo te kaluar prapa, perndryshe nismetaria qe mendon se do ta ndihmoj ne shitjen e karakterit te krimbur, do ta perball me realitetin dhe shperlarjen e shminkave ku pas tyre mundohem te fshehim vetveten.

Kalofshi sa me interesant, dhe mos pacin ndarjet pune me ju
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-05-05, 06:40   #14
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Erdha edhe kete radhe qe se bashku te debatojme nje problem qe egziston ne perditshmerine e jetes sone.

Dihet qe cdo dite e re qe lind me te lindin dhe zhvillohen shume gjera te tjera te planifikuara te deshiruara, te dhimbshme, te gezueshme por edhe te paparashikuara ndonjehere
Nje nga keto eshte edhe njohja me te tjere, apo edhe ndarja
Ne shume raste ndodh qe pas ndarjes me dikend , sidomos kur ndarja behet jo e hijshme dhe e pakendshme ne fillojm te shprehim mllefin apo urrejtjen e ndarjes per njeri tjetrin, une mendoj se kjo ndodh tek ata qe nuk mundet te kene kontroll mbi vetveten, dhe gjithashtu e shoh si nje gje te pa llogjikshme, por ne disa raste edhe eshte e pashmangshme pasiqe nga gjestet dhe veprimet e pales tjeter behet qe te humbasesh durimin dhe je i detyruar te shperthesh.

Per kete doja qe te lexoja mendimet tuaja, nese e shihni te arsyeshme,, se::
A DUHET ( pra a eshte e arsyeshme ))QE X apo Y PERSON TE SHPREHET APO TE NXJERR NE PAH TE MIRAT APO TE KEQIJAT E PERSONIT TJETER??????pas ndarjes.........


Diskutime shperthyese ju deshiroj :lol:
Honesty
Honesty a jeni mir vlla

une po pergjigjem me JO nuk eshte mir me heshte e sidemos ne forum ketu eshte metoda ma e mir per ta shprej mendimin cdo njeri edhe nuk ka as gje te keqe, eshte e qart se disa e teprojn por per fat te mir jan moderator/ore qe kujdesen per nje forum te mir kaq kisha per te then ndoshta edhe ma von tham dicka apet :lol: :lol:
__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-05-05, 09:49   #15
Dreni30
 
Avatari i Dreni30
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Postime: 30,904
Dreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėmDreni30 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Nganjehere eshte veshtire edhe me hesht, por eshte edhe ari kur te heshtesh ne ato momente.


Dreni30 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.