Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-05-11, 19:21   #1
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Talking Leke Plepi (egziston vertete)emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-05-11, 19:23   #2
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-11, 06:42   #3
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine Shiko postimin

...a po te doket minushe hahaha...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-11, 13:08   #4
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

Euuu po si nuk e paskam joft kete jeri me kohe...


__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga uliksi31 : 18-05-11 nė 23:17
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-05-11, 22:16   #5
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

QUOTE=emine;2063544][/QUOTE]

Po qikilush e xhaxhit, egziston dhe i fort bile..
__________________
Once the media touches a story the facts are lost forever.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga uliksi31 : 18-05-11 nė 23:11
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-11, 01:46   #6
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Avatari i Dallandyshja_718
 
Anėtarėsuar: 17-10-08
Vendndodhja: Ne perendim... :D:)
Postime: 4,352
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

Po more edhe me babe bile po knon, knoshin n'kusi jari e tjetri...

__________________
Me viēa nuk l’vrohet!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Dallandyshja_718 : 29-05-11 nė 01:47
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-11, 08:20   #7
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

e vrejta edhe nje yotube duke kenduar lek plepi ............hahahhahah me duket mbi 70 mije fansa i ka.....

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga tipi engjellor : 29-05-11 nė 08:23
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-05-11, 16:39   #8
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-06-11, 10:29   #9
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-06-11, 13:24   #10
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

kam shiku disa her tek programin Qanit me pelqen shum kah kendon
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-07-11, 19:49   #11
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

Tiranė, Lek Plepi incident me policinė: Mė bllokuan motorrin, u tallėn me mua

Personazhi “i famshėm” i krijuar mė sė shumti nė Facebook, Lek Plepi ka pasur njė incident me policinė kohėt e fundit.
Tek stacioni i Trenit nė Tiranė ai ėshtė ndaluar nga policia rrogore e cila i ka bllokuar motorrin me tė cilin po lėvizte i riu nga Shkodra.
Policia i ka thėnė drejtuesit tė mjetit se kishte shkelur rregullat duke lėvizur pa kaskė mbrojtėse nė kokė.
“Mė ndaluan dhe mė thanė ke 10-20 mijė lekė gjobė, pėr shkak se nuk e ke mburojėn nė kokė dhe unė u tregova i gatshėm tė shlyeja detyrimet dhe tė largohesha, por ata filluan tė talleshin, hajde bėjmė njė foto, jo po rri ti, ēfarė pune ke qė s’rri me ne e kėshtu gjėra. Unė ndėrkohė duhej tė nxitoja pėr njė takim, pasi kisha pėr tė marrė paratė e njė koncerti”, ka thėnė Lek Plepi pėr median.
Ai shton se pasi i kundėrshtoi policėt, ata filluan tė flisnin me njėri-tjetri dhe i kėrkuan edhe 10 mijė lekė tė tjera.
“Mė thanė qė nuk tė lėmė tė largohesh nėse nuk na i jep tani lekėt. Unė u thashė qė s’kam kohė tė merrem me ju dhe u largova, ndėrkohė qė ata mė mbajtėn dokumentet”,
Pas kėsaj Lek Plepi ka tentuar tė kėrkojė sqarime por drejtuesi i komisariatit nr.3 i ka kėrkuar dokumentet dhe nė pėrfundim policia ka bllokuar motorrin si dhe ka vėnė 300 mijė lekė gjobė ndaj Lek Plepit.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-11, 12:50   #12
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-10-11, 11:19   #13
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Leke Plepi (egziston vertete)

qe edhe vllau i Lekes
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.