Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-12-08, 23:57   #16
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Vjehrra e nusja e sotme si vjehrra e nusja e djeshme.
Vjehėrr "shyqyr" s`kam gjetė qė me u lavdėru se e kam dashtė apo me u anku qė se kam dashtė, po e di se ndoshta shpejti do tė bėhem vetė vjehėrr. Kam vendos me ndejt vjehėrr e mirė, reja nė shpi tė vet e unė nė timen. Sa herė tė qes pite do ta thėrras pėr drekė a darkė. Nė dasht me mė thirrė ndojherė pėr kafe i shkoj po mos dasht me zor nuk do tė ja kėrkoj

Kan ndryshu kohėrat, sot reja nuk mirret pėr punė shtėpie e as nuk konsiderohet si njė lugė mė tepėr qė duhet tė kujdeset i zoti shpisė.

Tė ma rahatojė djalin, pa pėr mua qofsha rahat e mirė me burrė timin.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-12-08, 00:01   #17
Bubulina
 
Anėtarėsuar: 21-11-08
Vendndodhja: Nuk jam ksajde...
Postime: 227
Bubulina i dashurBubulina i dashurBubulina i dashur
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Vjehrra e nusja e sotme si vjehrra e nusja e djeshme.
Vjehėrr "shyqyr" s`kam gjetė qė me u lavdėru se e kam dashtė apo me u anku qė se kam dashtė, po e di se ndoshta shpejti do tė bėhem vetė vjehėrr. Kam vendos me ndejt vjehėrr e mirė, reja nė shpi tė vet e unė nė timen. Sa herė tė qes pite do ta thėrras pėr drekė a darkė. Nė dasht me mė thirrė ndojherė pėr kafe i shkoj po mos dasht me zor nuk do tė ja kėrkoj

Kan ndryshu kohėrat, sot reja nuk mirret pėr punė shtėpie e as nuk konsiderohet si njė lugė mė tepėr qė duhet tė kujdeset i zoti shpisė.

Tė ma rahatojė djalin, pa pėr mua qofsha rahat e mirė me burrė timin.

..ece mos shko e me ta lyp djalin ty.Djem te mire sa duash po ksi vjehrre se
Bubulina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 00:02   #18
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bubulina
..ece mos shko e me ta lyp djalin ty.Djem te mire sa duash po ksi vjehrre se

Ha,hahahahaha Bubulinė, ma qit njė foto tė tė shof a i plotėson kushtet pėr djalė temin, se jo, jo unė nuk pėrzihem nė punėt e tija hahahahaahahahahah
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 00:05   #19
Bubulina
 
Anėtarėsuar: 21-11-08
Vendndodhja: Nuk jam ksajde...
Postime: 227
Bubulina i dashurBubulina i dashurBubulina i dashur
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Ha,hahahahaha Bubulinė, ma qit njė foto tė tė shof a i plotėson kushtet pėr djalė temin, se jo, jo unė nuk pėrzihem nė punėt e tija hahahahaahahahahah
..jo moj vjeherr,me fjalen e pare e tregove "guhen" e vjehrres.Pse me me pa ti mue,dmth jep pelqim apo jo aa?

Ooooooooo shuj bree se tu lyp vjeherr t'mire ,mbveta edhe pa djal t'mire :P:P
Bubulina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 00:07   #20
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bubulina
..jo moj vjeherr,me fjalen e pare e tregove "guhen" e vjehrres.Pse me me pa ti mue,dmth jep pelqim apo jo aa?

Ooooooooo shuj bree se tu lyp vjeherr t'mire ,mbveta edhe pa djal t'mire :P:P

Valla gjeje djalin e mirė qė se ka nonėn e shtirė, e pastaj tė bahet edhe vjehrra e mirė hahahahaahahahahahahahahahaha
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 00:10   #21
Bubulina
 
Anėtarėsuar: 21-11-08
Vendndodhja: Nuk jam ksajde...
Postime: 227
Bubulina i dashurBubulina i dashurBubulina i dashur
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Valla gjeje djalin e mirė qė se ka nonėn e shtirė, e pastaj tė bahet edhe vjehrra e mirė hahahahaahahahahahahahahahaha
..jo nuk po te nderroj,te gjitha kushtet i plotesove,hiq pa e pa djalin po pranoj,veq pitet mos i harro kur t'vish lej te dera e mos hy mrena hiq ahhahahahh
Bubulina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 00:13   #22
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bubulina
..jo nuk po te nderroj,te gjitha kushtet i plotesove,hiq pa e pa djalin po pranoj,veq pitet mos i harro kur t'vish lej te dera e mos hy mrena hiq ahhahahahh
Paj ban edhe ashtu, pse jo??
Vetėm ju tė jeni mirė e rehat se nuk ja u prishi hahahaahahahahahahahaha
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 11:01   #23
simpatia e emines
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Eminja pej dashnije qe ka per mue, jo veq nones po edhe ex-ve te babes ja kish marr doren...
me qellue mashkulli tarak po qysh, edhe ex te babes jas merr doren
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 11:22   #24
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga simpatia e emines
Eminja pej dashnije qe ka per mue, jo veq nones po edhe ex-ve te babes ja kish marr doren...
me qellue mashkulli tarak po qysh, edhe ex te babes jas merr doren
po qysh jo ,kurr sja kam mar rkujna doren,pos dikujte qe kam deshte ja kam puthe durte,sa per vjerra veq ni puthsha gjenaze se ndryshe skan me pa ate filem,e mire qe thu tarak se kshtu ashtu po ma mer menja qe sje njeri derisa provokon me kso nikash,,,,,
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 13:26   #25
simpatia e emines
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
po qysh jo ,kurr sja kam mar rkujna doren,pos dikujte qe kam deshte ja kam puthe durte,sa per vjerra veq ni puthsha gjenaze se ndryshe skan me pa ate filem,e mire qe thu tarak se kshtu ashtu po ma mer menja qe sje njeri derisa provokon me kso nikash,,,,,
doren po se po , por edhe ngryk me marr, edshe goten me tomel me ja quee kur te bjen me fjet edhe me i than naten e mire, model i viteve 60 ta ashtu te kisha bo...

Nime kshtu a jeni qkluq ne krye a qka o puna e juve, pernime mendoni se ashtu si kweni deshire bohet a, me ju ndegjue juve...pos nanat edhe motrat e vllaznit e juve duhet me i respektue e mixhen bajram me hup ne katund...!
per tok per toke, se per nje (()) femre nuk humben as nana e as baba, qe me kan bo prej tri kg e deri jam bo i zoti i vetes, tash me ardhe nje (()) nusje aty, jo anej jo knej
Ah dajaku moj emine ju vjen haku juve...

Nja paqe ni zanin kumares se inxheve se Kosova.de df jam une
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 18:43   #26
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Penelope
Natyre e dashur edhe Uliks,

ju falenderoj shume per fjalet e ngorhta, me keni ba te skuqem..

Me vjen shume mire qe ndani mendimin me mua,por te shofim ne realitet si do te jete

raporti me vjehrren, haha...

p.s
e di qe te na vjehrrat kane qef me ju marre doren, e une se kam fort merak, por per hir te saj do te boj, qe bile te krenohet pak me rejen, haha

ju pershendes me gjithe zemren
Pershendetje dhe ty moj e nderuara Penelope,te pacim borgj fjalet e mira gjithashtu,(dhe mos harro ce ta mbani premtimin'a)? p.s.se ku i dihet jetes ndoshta une te bi hise per vjeherr,hahahah me pak shaka zemra...:) gjithe te mirat

Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 16-12-08 nė 18:46
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 19:38   #27
Penelope
 
Avatari i Penelope
 
Anėtarėsuar: 09-06-08
Vendndodhja: Ne boten time
Postime: 1,682
Penelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėmPenelope i pazėvėndėsueshėm
Wink Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra
Pershendetje dhe ty moj e nderuara Penelope,te pacim borgj fjalet e mira gjithashtu,(dhe mos harro ce ta mbani premtimin'a)? p.s.se ku i dihet jetes ndoshta une te bi hise per vjeherr,hahahah me pak shaka zemra...:) gjithe te mirat

Natyra

hahah e dashur Natyre,

po me knaqesi do e kisha nje vjeherr poete, dhe me te cilen kuptohem aq mire,fantazi kishte qene,,,
__________________
Love is difficult to find, easy to lose and hard to forget.
Penelope Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 19:42   #28
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Oh LUme vjehrrat per juve...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 22:08   #29
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

qyrni me ingjen, vjeherr jam vet, e di qka dmth me reja i kam punt mire, iu kam kallxu me vakt, kur t um rrokin nervat, lshoma udhen, kur t rrokun ty, ta lshoj une udhen, ishalla s do Zoti me na rrok dyjave permenihere kur t rrehi, mos bo zo e m shtin n gjynah, kur t thom shko te baba jyt mos t shoh mo kurr, qu shko n dakik, se mas 3 dite m lshojne rrebet. qishtu qe, si une me rejat e mia, kerkush nuk e qon hiq,. qe vetni ato bile kallxojne vet mos um besofshi mue

e plot do qisi kirifekte jau kam kallxu me vakt
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-08, 22:28   #30
simpatia e emines
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Vjehrra dhe nusja ne dit te sotit..?

Valla bre seri me bo a edhe me u qudit, eu Admiral ta paqa borxh ty ni kerr hahaha (admirali i kosova.de df )
More ktu koka ma zi se te na atje, anej ki inxhe qe i kan thmin deri ne 15 vjet, hajde naj njo ne past edhe 20, helbete ne dalt naj njo...,se per super gjyshe,vjehrra tek ktu koka veni i tyne....

Grasha e xuki e paskan venin ksajde...

Jaaa anej kokmi ma mire hale....


  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.