Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-10-09, 21:42   #2251
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Shkodranja
ok po te bej kafen po te le edhe ngarkesen e po mbaj lulet........sa mire i din tan emrat e qyteteve te shqipnis . ma merr mendja se kush je megjithate te flm.ehe ehe ehe .................................
Po shkodrane ky i din, nuk e kemi votue kot dekan i perjetshem te budallaqet.Ahahahahah
__________________
Once the media touches a story the facts are lost forever.
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 01-11-09, 19:55   #2252
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

------------------megjithate une majta lulet e ngarkesen ja lash dekanit te Budallaqeve . por ti larg duart nga ngarkesa
Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 20:03   #2253
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

mi paska hjek turisti budallaqet,dmth pasna ra prej provimit
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 20:26   #2254
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
mi paska hjek turisti budallaqet,dmth pasna ra prej provimit
Shenje e mire kur e mendojn se sjon Budallaqe ato qe ke Postuar Hahahahahahahaha....Dmth ata qe ti kan hek e din pak a shume se qysh jan Budallaqet !!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 22:14   #2255
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Shenje e mire kur e mendojn se sjon Budallaqe ato qe ke Postuar Hahahahahahahaha....Dmth ata qe ti kan hek e din pak a shume se qysh jan Budallaqet !!
ma paskan qu shkamin perpjet skam ven ma ksajde

__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 22:50   #2256
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Shkodranja
ok po te bej kafen po te le edhe ngarkesen e po mbaj lulet........sa mire i din tan emrat e qyteteve te shqipnis . ma merr mendja se kush je megjithate te flm.ehe ehe ehe .................................
Bukur,bukur,flm shume,por nuk besoj se mundesh me e dit se kush jam..................

Te pershendes shume.....

http://www.youtube.com/watch?v=XTEXd...rom=PL&index=6
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 22:52   #2257
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
mi paska hjek turisti budallaqet,dmth pasna ra prej provimit
Une nuk jam moderator..........a edhe DEKANI nuk i ka ato punet.........,hahahahahahahahahaha.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 23:22   #2258
Rozafa
Libri !
 
Avatari i Rozafa
 
Anėtarėsuar: 22-05-08
Vendndodhja: Buzė Detit..!!!
Postime: 6,051
Rozafa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Une nuk jam moderator..........a edhe DEKANI nuk i ka ato punet.........,hahahahahahahahahaha.
Shifeee mos ja be edhe ti si ai haxhia...me cofi gomarri po une prap u ktheva ne shtepi hahahaaaaaaaaa
__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 23:32   #2259
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rozafa
Shifeee mos ja be edhe ti si ai haxhia...me cofi gomarri po une prap u ktheva ne shtepi hahahaaaaaaaaa
Po,une dhe jam HAXHI ( turisti),a Dekani eshte adresa e gabuar per postimet e shlyera..........,hahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

http://www.youtube.com/watch?v=twq9g...eature=related
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-11-09, 23:40   #2260
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31
Po shkodrane ky i din, nuk e kemi votue kot dekan i perjetshem te budallaqet.Ahahahahah
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h.

http://www.youtube.com/watch?v=DXz6r...eature=related
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 00:38   #2261
Shkodranja
 
Avatari i Shkodranja
 
Anėtarėsuar: 20-10-09
Postime: 240
Shkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėmShkodranja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

.........O E KAM PER DETYRE ME U INTERESUE PER SHOKET E MIRE, E PERSA I PERKET SE NUK E DI SE KUSH JE E KAM SHUME KOLLAJ.MJAFTON ME GJET NJE BRESHKE QORRE ,NISEM E TE GJEJ KUSHDO QE TE JESH E KUDO QE TE NDODHESH,MOS HARRO SE JAM PREJ SHKODRET E NUK PERTOJ FORT .TE FLM EDHE UNE
Shkodranja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 01:39   #2262
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha h.

http://www.youtube.com/watch?v=DXz6r...eature=related

Don me ardh koha me ta sigurue transportin havas, spot lojn as fryme me marr klientat. Ne Shkoder klientave ju thojshin sipatizusave. Ahahahahahahahaha

__________________
Once the media touches a story the facts are lost forever.
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 14:01   #2263
Rozafa
Libri !
 
Avatari i Rozafa
 
Anėtarėsuar: 22-05-08
Vendndodhja: Buzė Detit..!!!
Postime: 6,051
Rozafa e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Po,une dhe jam HAXHI ( turisti),a Dekani eshte adresa e gabuar per postimet e shlyera..........,hahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha.

http://www.youtube.com/watch?v=twq9g...eature=related

...edhe ti si HAxhia aaaaaaa..."hyp" e "zhdryp" hahahaaaaaaa

.......nime ma trego meselen e Haxhise dhe te gomarrit se e kam haru hahahaaaaaaaaaaaaa....


Danke schön per kengen e bukur,se ndryshe nuk di te dedikosh!
__________________
Dr.Rugova ishte njė njeri i madh dhe heroik qė personifikonte shpresat dhe aspiratat fisnike tė popullit tė Kosovės.

http://www.youtube.com/watch?v=eqh7qSCTMR4&feature=related
Rozafa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 14:05   #2264
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rozafa


Danke schön per kengen e bukur,se ndryshe nuk di te dedikosh!
Kjo e fundit mė pėlqeu...
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Idila : 02-11-09 nė 14:06
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-11-09, 18:32   #2265
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Budallaqe - 3

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
ma paskan qu shkamin perpjet skam ven ma ksajde

Rrin edhe ne Kemb ti ..Mbahesh edhe noj dite !!


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.