Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-01-10, 22:33   #16
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Ja vlen te jesh i mire vetem per te miret...Kurr s'ja vlen te jesh i mire per te pa ndergjegjshmit (kqinjet ) E mira me te mire e keqja me te keqe ,jan te ndara keto dy gjera nga njera tjetra. Pike.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-01-10, 22:37   #17
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

hmm une nuk pajtohem me ty shfletuesi.... une mendoj qe nuk bene me i leju vetes qe nje i keq me ta prish edhe ty zemren keshtu qe duhesh te jesh i mire me te gjithe sepse je vete i tille, dhe nuk bene te pritesh asgje nga te tjeret dhe fundja secili ne ndergjegjen e vete... cdo gje qe mbjell edhe korr.
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 22:39   #18
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga desert
hmm une nuk pajtohem me ty shfletuesi.... une mendoj qe nuk bene me i leju vetes qe nje i keq me ta prish edhe ty zemren keshtu qe duhesh te jesh i mire me te gjithe sepse je vete i tille, dhe nuk bene te pritesh asgje nga te tjeret dhe fundja secili ne ndergjegjen e vete... cdo gje qe mbjell edhe korr.

Por nuk thash me ta prish Zemren as te veprosh ne ate menyre, te pakten te mos i besh mire te keqit por as keq jo ta mbrosh te miren ta dallosh te keqen kjo mjafton. Por nese nje person te ben keq diqka me qellim mendon ti qe do ja falesh !??
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 22:43   #19
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Por nuk thash me ta prish Zemren as te veprosh ne ate menyre, te pakten te mos i besh mire te keqit por as keq jo ta mbrosh te miren ta dallosh te keqen kjo mjafton. Por nese nje person te ben keq diqka me qellim mendon ti qe do ja falesh !??


po e kuptoj .. por nese vepron ashtu disa here atehere aty do te perfundosh dhe nuk mendoj qe duhet ne kete menyre te dallon te miren dhe te keqen ai qe eshte i keq edhe po ta dij prap vepron njejet keshtu qe une gjithmon beje mire aq sa mundem edhe pse njerzit nuk e meritojne... e beje per vete sepse me ben te ndihem mire per vete.
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 22:48   #20
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga desert
po e kuptoj .. por nese vepron ashtu disa here atehere aty do te perfundosh dhe nuk mendoj qe duhet ne kete menyre te dallon te miren dhe te keqen ai qe eshte i keq edhe po ta dij prap vepron njejet keshtu qe une gjithmon beje mire aq sa mundem edhe pse njerzit nuk e meritojne... e beje per vete sepse me ben te ndihem mire per vete.

Mire mire qdo kush ka mendimin e vet :) Une me ty pjeserisht pajtohem jo plotesisht.
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 22:55   #21
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

a edhe ju jeni tu ja ba si aj filan fisteku sjemi da me vllane,po aj o ne shkupe e une ne shkoder,:P pa fije dyshimi egoja qe ka njeriu si njeri ,mbase tek disa pamundsia dhe pa zotsia shume here ti thuhet apo veprohet per ta mbrojte veten,dhe mirret argumenti duhet me qen me te gjithe te mire,fillozofija e ksaje pune ashte si e nje prifti qe perdikone fjale te paqes ,po kure vje puna per se ngushti ,edhe ai veprone ,pra ja kthen shpullen e kshtu me rradhe,pluse so e thonme pse kemi qejf mu kan te mire jemi te mire me te gjithe e sidomos me ata qe sjan te mire,rast i radhe,,,,,,,,,
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 22:58   #22
Estella
...........
 
Avatari i Estella
 
Anėtarėsuar: 09-11-07
Vendndodhja: .........
Postime: 9,649
Estella e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
a edhe ju jeni tu ja ba si aj filan fisteku sjemi da me vllane,po aj o ne shkupe e une ne shkoder,:P pa fije dyshimi egoja qe ka njeriu si njeri ,mbase tek disa pamundsia dhe pa zotsia shume here ti thuhet apo veprohet per ta mbrojte veten,dhe mirret argumenti duhet me qen me te gjithe te mire,fillozofija e ksaje pune ashte si e nje prifti qe perdikone fjale te paqes ,po kure vje puna per se ngushti ,edhe ai veprone ,pra ja kthen shpullen e kshtu me rradhe,pluse so e thonme pse kemi qejf mu kan te mire jemi te mire me te gjithe e sidomos me ata qe sjan te mire,rast i radhe,,,,,,,,,
ahahahah shume mire e ke thene
__________________
Wir werden als Originale geboren und müssen aufpassen, dass wir nicht als langweilige Kopien sterben.
Estella Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:00   #23
desert
Great Challenger
 
Avatari i desert
 
Anėtarėsuar: 25-08-08
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,419
desert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėmdesert i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga emine
a edhe ju jeni tu ja ba si aj filan fisteku sjemi da me vllane,po aj o ne shkupe e une ne shkoder,:P pa fije dyshimi egoja qe ka njeriu si njeri ,mbase tek disa pamundsia dhe pa zotsia shume here ti thuhet apo veprohet per ta mbrojte veten,dhe mirret argumenti duhet me qen me te gjithe te mire,fillozofija e ksaje pune ashte si e nje prifti qe perdikone fjale te paqes ,po kure vje puna per se ngushti ,edhe ai veprone ,pra ja kthen shpullen e kshtu me rradhe,pluse so e thonme pse kemi qejf mu kan te mire jemi te mire me te gjithe e sidomos me ata qe sjan te mire,rast i radhe,,,,,,,,,

erdhi eminja me shpate hahahhahah..... une thash ne nje aspekt tjeter.... une nuk thahs qe duhet me bo mire per te tjeret por per vete... une personalisht jam ne gjendje te beje shume per ta shiju ndjenjen qe kam bere mire nga dikush dhe nuk pres qe te ma kthen sepse me eshte kthy mjat me ate njdenjen qe kam perjetu... nuk dua te paraqitem engjull po keshtu mendoj dhe keshtu veproj.... shume njerez nuk me kane bere mire mos te them ma kane kthy me te keq po sme pa besdis nejri kthen me ate qe ka... nese ska te mira si me ta kthy me te mire ai.... keshtu qe nuk i lejoj eskend me ma prish mu zemren
__________________
There are three types of people in this world: those who make things happen, those who watch things happen and those who wonder what happened.
desert Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:04   #24
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Emine sa mire ke folur- E si thone - Banu i mire e nje dynja te shkele ne qafe !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:07   #25
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga desert
erdhi eminja me shpate hahahhahah..... une thash ne nje aspekt tjeter.... une nuk thahs qe duhet me bo mire per te tjeret por per vete... une personalisht jam ne gjendje te beje shume per ta shiju ndjenjen qe kam bere mire nga dikush dhe nuk pres qe te ma kthen sepse me eshte kthy mjat me ate njdenjen qe kam perjetu... nuk dua te paraqitem engjull po keshtu mendoj dhe keshtu veproj.... shume njerez nuk me kane bere mire mos te them ma kane kthy me te keq po sme pa besdis nejri kthen me ate qe ka... nese ska te mira si me ta kthy me te mire ai.... keshtu qe nuk i lejoj eskend me ma prish mu zemren
nuke shkova aq fell deri te prishja e zemres,ktu fillojme nga imsinat,nese dikushe shembull ty si tip njeri ste pelqen normal qe smundesh ti ta ndjekesh mrapa e gjithmone ta pershendesesh e injoron,as k so gjest aq i mire ,apo shembull te tregohesh i mire me te tjeret vetem qe ti bindish tjeret qe je i /e mire prape sje vetvetja dhe asgje direkt me postimin tend nuke pata po me vete natyren tone njerzore pse jo dhe egoiste kure vje puna mu mbrojte cdo kushe i nxerr kthetrat,eshte me se njerzore dhe natyrshme ne shume raste ti jepet cmimin i merituar cdo njeriu,se kure vje puna per me dajak as nje kamijone huje gardhi nuke dalin mi rref tan,,,,une mjafte toleroi po ka pas raste qe kam tregu anen time (te keqe)
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:15   #26
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Ja vlen te jesh i mire vetem per te miret...Kurr s'ja vlen te jesh i mire per te pa ndergjegjshmit (kqinjet ) E mira me te mire e keqja me te keqe ,jan te ndara keto dy gjera nga njera tjetra. Pike.
Pse ke than Pike, se dashta me vazhdu edhe diēka ama tash s'muj
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:15   #27
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,632
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Po de me u bo i mire shume - vete shkon flen ne Xhami e "turistave " ua leshon banesen hahahhaha edhe ate 12 muaj rresht - thojne Filani zemer mire
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:19   #28
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Po de me u bo i mire shume - vete shkon flen ne Xhami e "turistave " ua leshon banesen hahahhaha edhe ate 12 muaj rresht - thojne Filani zemer mire
jo me dal midis maszgjahit edhe mu ne me ju than gjinve hajde fshini kpucat per tesha tmija:p
ish kan ni hall lige e kish pa than gjeth,valla mosi jam qyqan e hall lige spo kam rruge dalje veq me than zoti ta kthefte,,,,,pe di se zoti a i zanune me pune qka te muje po jau kthej e qka te met anash qe smuje ja la zotit nashta aj gjune me naj llavaqk:p
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:20   #29
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani
Po de me u bo i mire shume - vete shkon flen ne Xhami e "turistave " ua leshon banesen hahahhaha edhe ate 12 muaj rresht - thojne Filani zemer mire
Jaa une kurr qeta se pasna ni, qe ka shku dikush me fjet n'Xhami
shkon aj vetum nese s'ka hiqqq ku me fjet se ncukk tybe s'besoj
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-01-10, 23:22   #30
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ja vlen te jesh i mir per qdo kend...

aghaghghaghaghaghaghaaghaghagh qyre more kur ti shoh tahs keto flok per floku tu u ngreh mes veti viranet aghaghaghaghagh po lene bre pash zotin a di cfar kohe ka ardh.....

thuhet nje fjale mos ban cka ta kana se te gjen cka s'ta kana.....

e po du me than leni keto fjal se rrafsh ma ban e rrafsh ta bana


Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.